СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Лалатовић се вратио на клупу Војводине, Лале савладале Спартак

04.10.2019. 20:33
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Новосађани ће преноћити на првој позицији.

Фудбалери Војводине успели су да тријумфују пред домаћим навијачима на стадиону ''Карађорђе'' против Спартака из Суботице са 2:0 (2:0) у премијерном мечу 11. кола Суперлиге Србије.

ОВО МОГУ САМО РУСИ: Нестварна СЦЕНА на мечу Лиге шампиона (ВИДЕО)

СЕЋАТЕ ЛИ СЕ МИГЕЛА АРАУХА? Ево у ком европском клубу наставља каријеру (ФОТО)

РОГАН: Имамо нашу рачуницу против Звезде

После три утакмице суспензије на клупу Војводине се вратио тренер Ненад Лалатовић, а Лале су цео посао завршиле у првом полувремену. Боље је домаћин ушао у меч, имао иницијативу и неколико прилика да би бољу игру крунисао у 29. минуту голом Бојића на асистенцију Николића. Асистент код првог гола, постоа је стрелац 12. минута касније када је дуплирао вођство Војводине и испоставило се решио питање победника.

Овом победом Војводина је стигла на чело табеле, а ту ће и преноћити са 25 бодова, једним више од ТСЦ-а и Црвене звезда, а два од Партизана. Лале имају и утакмицу више од ТСЦ-а и две од Црвене звезде и Партизана.

Партизан - Вождовац (18)

Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга голмана репрезентације Србије Предрага Рајковића