SUPERLIGA SRBIJE: Mladost savladala Radnički u gostima

08.11.2021. 16:01
FK Mladost
FK Mladost / Izvor: MN Press

Šestu uzastopni poraz Kragujevčana.

Fudbaleri Mladosti savladali su u Kragujevcu Radnički 1923 sa 2:1 (1:0) u poslednjem meču 16. kola Superlige Srbije. Lučanci usu tako ostvarili i četvrtu pobedu u poslednjih pet kola, dok je Radnički doživeo šesti uzastopni poraz.

ŠTA SU MU SELEKTOR I SAIGRAČI REKLI? Rajković priznao, pa doneo odluku posle KARDINALNE GREŠKE

ŠUTIRA LEVO, NE ZNA DRUGAČIJE: Petrić otkrio kako je odbranio penal Rikardu (VIDEO)

ZVEZDA IZNELA NOVI DOKAZ: Na Marakani smatraju da su OŠTEĆENI za dva penala na Karađorđu (VIDEO)

Gosti iz Lučana su bolje ušli u meč i imali šanse preko Tumbasevića i Danoskog, da bi u 14. minutu poveli 1:0 upravo golom Danoskog. Mogao je Radnički do izjendačenja tri minuta kasnije, ali je Mirićev pokušaj završio malo pored stative. Radnički je do velikog odmora napadao, ali nije stvarao prave prilike pa je Mladost vodila na poluvremenu.

Posle 10 minuta igre u drugom poluvremenu Maldost je preko Tumbasevića udvostručila prednost , da bi samo dva minuta kasnije Kragujevčani smanjili pošto je Jovanović pogodio za 2:1. Kragujevčani su do kraja pokušavali da stignu do remija, ali nisu bili uspešni pa je Maldost osvojila tri boda.