СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Младост савладала Раднички у гостима

08.11.2021. 16:01
FK Mladost
ФК Младост / Извор: МН Press

Шесту узастопни пораз Крагујевчана.

Фудбалери Младости савладали су у Крагујевцу Раднички 1923 са 2:1 (1:0) у последњем мечу 16. кола Суперлиге Србије. Лучанци усу тако остварили и четврту победу у последњих пет кола, док је Раднички доживео шести узастопни пораз.

ШТА СУ МУ СЕЛЕКТОР И САИГРАЧИ РЕКЛИ? Рајковић признао, па донео одлуку после КАРДИНАЛНЕ ГРЕШКЕ

ШУТИРА ЛЕВО, НЕ ЗНА ДРУГАЧИЈЕ: Петрић открио како је одбранио пенал Рикарду (ВИДЕО)

ЗВЕЗДА ИЗНЕЛА НОВИ ДОКАЗ: На Маракани сматрају да су ОШТЕЋЕНИ за два пенала на Карађорђу (ВИДЕО)

Гости из Лучана су боље ушли у меч и имали шансе преко Тумбасевића и Даноског, да би у 14. минуту повели 1:0 управо голом Даноског. Могао је Раднички до изјендачења три минута касније, али је Мирићев покушај завршио мало поред стативе. Раднички је до великог одмора нападао, али није стварао праве прилике па је Младост водила на полувремену.

После 10 минута игре у другом полувремену Малдост је преко Тумбасевића удвостручила предност , да би само два минута касније Крагујевчани смањили пошто је Јовановић погодио за 2:1. Крагујевчани су до краја покушавали да стигну до ремија, али нису били успешни па је Малдост освојила три бода.