SUPERLIGA SRBIJE: Pokrenuo se Parni Valjak, trijumf Partizana u praznoj Humskoj! (VIDEO+FOTO)

13.04.2019. 18:43
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Odlična igra crno-belih.

Fudbaleri Partizana slavili su na startu plej-ofa Superlige Srbije ekipu Čukaričkog sa 3:0 i nastavili borbu za Evropu naredne sezone. Parni Valjak je bio bolji tokom celog meča i golovima Rikarda, Zakarića I Zdjelara potpuno zasluženo osovjio nova važna tri boda pred praznim tribinama u Humskoj zbog kazne FSS-a posle skaniranja navijača u Novom Sadu.

OPLEO PO NBA: Oglasio se Kukoč posle odluke o prijemu Vlade Divca u košarkašku Kuću Slavnih (VIDEO)

ŽOC VEĆ RAZMIŠLJA O NAREDNOJ SEZONI: Fener dovodi igrača Reala (FOTO)

BOMBA U NAJAVI: Barselona želi majstora iz PREMIJER LIGE! (FOTO)

KRAJ MEČA!
90+2. minut:
Pantić je promašio veliku šansu za četvrti gol!
90. minut:
Još tri minuta igre u Humskoj.
87. minut:
Zdjelar postiže i treći gol za Partizan. Crno-beli ubedljivi protiv Brđane!
85. minut:
Sam finiš meča u Humskoj, Partizan rutinski odrađuje posao. Nova izmena, Šćekić izlazi iz igre Smiljanić je na terenu.
75. minut:
Lepa kontra Partizana u finišu meča i ubacivanje Uroševića koji je izblokiran u poslednjem trenutku.
72. minut:
Ilić ulazi na teren umesto Zakarića.
68. minut:
Lepu priliku za Čukarički upropastio je Ovusu koji je poslao loš pas ka usamljenom Bogosavcu.
63. minut:
Prva izmena u Partizanu, Tošić je zamenio Ivanovića.
61. minut:
Uzvratio je Partizan odmah u sledećem napadu, ali je udarac Rikarda završio pored stative.
59. minut:
Šansa za Čukarički, ali je Mudrinski sa pet metara prebacio gol!
52. minut:
2:0 za Partizan! Zakarić je duplirao prednost crno-belih
46. minut:
Bez izmena na startu drugog dela.
KRAJ PRVOG POLUVREMENA!
41. minut:
Greška Miletića posle koje je Čukarički umalo poravnao rezultat. Ostaje 1:0.
38. minut:
Mogao je Čukarički do izjednačujućeg gola posle kontre Ovusua. Ipak, nije bilo promene rezultata.
35. minut:
Nastavljaju se napadi crno-belih. Žestok pritisak Partizana...
31. minut:
Rikardo dovodi crno-bele u prednost! Sjajan udarac sa nekih sedam metara u gornji ugao gola gostiju za vođstvo svog tima.
28. minut:
Prvi žuti karton na meču. Stevanović je zaradio opomenu.

Prazne tribine u Humskoj
Prazne tribine u Humskoj / Izvor: Foto: FK Partizan

25. minut:
Velika šansa za Čuku! Odlična akcija, međutim udarac Tedića je završio zamalo preko gola.
22. minut:
Period meča u kome Čukarički ima inicijativu. Lepa kontra gostiju preko Ovusua, ali bez prave završnice.
17. minut:
Lepa prilika za Partizan posle centaršuta Pantića, međutim, udarac glavom Rikarda završio je preko gola.
10. minut:
Partizan ima inicijativu, ali je i dalje bez obiljne šanse za gol. Čukarički preti iz kontre.
6. minut:
Rikardo se spetljao na ivici kaznenog prostora i prilika za vodeći gol je propala.
3. minut:
Tedić je zapretio na startu meča, ali je Miletić otklonio opasnost.
UTAKMCA JE POČELA!

PARTIZAN - ČUKARIČKI 3:0

STADION: Partizana

SUDIJA: Novica Anđelovski.

STRELCI: Rikardo 31, Zakarić 52, Zdjelar 87.

KARTONI: Stevanović.

Partizan: Stojković - Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević - Zdjelar, Šćekić (Smiljanić 85. minut) - Zakarić (Ilić 72. minut), Ivanović (Tošić 63. minut), Pantić - Gomeš.

Čukarički: Belić - Stevanović, Šapić, Kopitović, Bogosavac - Docić, Đorđević (Luković 59. minut)- Ovusu, Stojanović, Kajević (Kovač 68. minut)- Tedić (Mudrinski 59. minut).