СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Покренуо се Парни Ваљак, тријумф Партизана у празној Хумској! (ВИДЕО+ФОТО)

13.04.2019. 18:43
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Одлична игра црно-белих.

Фудбалери Партизана славили су на старту плеј-офа Суперлиге Србије екипу Чукаричког са 3:0 и наставили борбу за Европу наредне сезоне. Парни Ваљак је био бољи током целог меча и головима Рикарда, Закарића И Здјелара потпуно заслужено осовјио нова важна три бода пред празним трибинама у Хумској због казне ФСС-а после сканирања навијача у Новом Саду.

ОПЛЕО ПО НБА: Огласио се Кукоч после одлуке о пријему Владе Дивца у кошаркашку Кућу Славних (ВИДЕО)

ЖОЦ ВЕЋ РАЗМИШЉА О НАРЕДНОЈ СЕЗОНИ: Фенер доводи играча Реала (ФОТО)

БОМБА У НАЈАВИ: Барселона жели мајстора из ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ! (ФОТО)

КРАЈ МЕЧА!
90 2. минут:
Пантић је промашио велику шансу за четврти гол!
90. минут:
Још три минута игре у Хумској.
87. минут:
Здјелар постиже и трећи гол за Партизан. Црно-бели убедљиви против Брђане!
85. минут:
Сам финиш меча у Хумској, Партизан рутински одрађује посао. Нова измена, Шћекић излази из игре Смиљанић је на терену.
75. минут:
Лепа контра Партизана у финишу меча и убацивање Урошевића који је изблокиран у последњем тренутку.
72. минут:
Илић улази на терен уместо Закарића.
68. минут:
Лепу прилику за Чукарички упропастио је Овусу који је послао лош пас ка усамљеном Богосавцу.
63. минут:
Прва измена у Партизану, Тошић је заменио Ивановића.
61. минут:
Узвратио је Партизан одмах у следећем нападу, али је ударац Рикарда завршио поред стативе.
59. минут:
Шанса за Чукарички, али је Мудрински са пет метара пребацио гол!
52. минут:
2:0 за Партизан! Закарић је дуплирао предност црно-белих
46. минут:
Без измена на старту другог дела.
КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА!
41. минут:
Грешка Милетића после које је Чукарички умало поравнао резултат. Остаје 1:0.
38. минут:
Могао је Чукарички до изједначујућег гола после контре Овусуа. Ипак, није било промене резултата.
35. минут:
Настављају се напади црно-белих. Жесток притисак Партизана...
31. минут:
Рикардо доводи црно-беле у предност! Сјајан ударац са неких седам метара у горњи угао гола гостију за вођство свог тима.
28. минут:
Први жути картон на мечу. Стевановић је зарадио опомену.

Prazne tribine u Humskoj
Празне трибине у Хумској / Извор: Фото: ФК Партизан

25. минут:
Велика шанса за Чуку! Одлична акција, међутим ударац Тедића је завршио замало преко гола.
22. минут:
Период меча у коме Чукарички има иницијативу. Лепа контра гостију преко Овусуа, али без праве завршнице.
17. минут:
Лепа прилика за Партизан после центаршута Пантића, међутим, ударац главом Рикарда завршио је преко гола.
10. минут:
Партизан има иницијативу, али је и даље без обиљне шансе за гол. Чукарички прети из контре.
6. минут:
Рикардо се спетљао на ивици казненог простора и прилика за водећи гол је пропала.
3. минут:
Тедић је запретио на старту меча, али је Милетић отклонио опасност.
УТАКМЦА ЈЕ ПОЧЕЛА!

ПАРТИЗАН - ЧУКАРИЧКИ 3:0

СТАДИОН: Партизана

СУДИЈА: Новица Анђеловски.

СТРЕЛЦИ: Рикардо 31, Закарић 52, Здјелар 87.

КАРТОНИ: Стевановић.

Партизан: Стојковић - Милетић, Остојић, Павловић, Урошевић - Здјелар, Шћекић (Смиљанић 85. минут) - Закарић (Илић 72. минут), Ивановић (Тошић 63. минут), Пантић - Гомеш.

Чукарички: Белић - Стевановић, Шапић, Копитовић, Богосавац - Доцић, Ђорђевић (Луковић 59. минут)- Овусу, Стојановић, Кајевић (Ковач 68. минут)- Тедић (Мудрински 59. минут).