SUPERLIGA SRBIJE: Partizan lako PROTUTNJAO kroz Lučane (VIDEO)

12.03.2017. 15:00
FKPartiz
FKPartiz / Izvor: MN Press

Crno-beli opravdali ulogu favorita.

Partizan je seriju mečeva bez poraza nastavio i u Lučanima gde je bez većih problema pobedio Mladost 2:0 i tako nastavio trku za titulu sa braniocem trofeja Crvenom zvezdom. Izabranike Marka Nikolića je ka pobedi predvodio tandem Leonardo - Uroš Đurđević, strelci golova i začetnici akcija za postignute pogotke.

ZBOG DRASTIČNOG KRŠENJA PROPISA: Partizan IZBAČEN iz lige

Ni tamo ni 'vamo: Bivši štoper Partizana, konačno pronašao pravi klub (FOTO)

Vicešampioni Srbije su na kraju rutinski slavili, ali pitanje je kako bi se meč odvijao da je Mlados povela u 33. minutu, međutim golman Filip Kljajić se istako intervencijom i spasio gol crno-belih.

SUDIJE U ŠTRAJKU: Fudbal se neće igrati 10 dana

Partizan je poveo u 42. minutu, Leonardo se posle akcije Đurđevića odlično snašao u šesnaestercu domaćina i lao postigao gol.

Konačan rezultat postavio je Uroš Đurđević koji je ispratio akciju Leonarda i smestio u mrežu loptu koju je golman domaćih odbio posle udarca Brazilca.

LJUBIMAC GROBARA PONOVO REŠETA: Oduševio je u novom klubu (VIDEO)

MLADOST - PARTIZAN 0:2

STRELCI: Leonardo u 42. i  Đurđević u 75. minutu. SUDIJA: Danilo Grujić. STADION: Mladosti u Lučanima. GLEDALACA: 1.000.

MLADOST: Krznarić, Pešić, Šatara, I. Milošević (od 64. Odita), B. Milošević , Pejović, Radivojević (od 79. Golubović), Milosavljević, Pavlović (od 71. Gavrić), Andrić, Bojović.

PARTIZAN: Kljajić - Vulićević, Ostojić, Milenković, Miletić, Jevtović, Everton, Janković (od 87. Kosović), Leonardo, Đurđević (od 88. Jovanović), Tavamba (od 78. Đuričković).

Slatko, najslađe: Novak nikad nije imao OVAKVOG sparing partnera (VIDEO)