СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Партизан лако ПРОТУТЊАО кроз Лучане (ВИДЕО)

12.03.2017. 15:00
FKPartiz
ФКПартиз / Извор: МН Press

Црно-бели оправдали улогу фаворита.

Партизан је серију мечева без пораза наставио и у Лучанима где је без већих проблема победио Младост 2:0 и тако наставио трку за титулу са браниоцем трофеја Црвеном звездом. Изабранике Марка Николића је ка победи предводио тандем Леонардо - Урош Ђурђевић, стрелци голова и зачетници акција за постигнуте поготке.

ЗБОГ ДРАСТИЧНОГ КРШЕЊА ПРОПИСА: Партизан ИЗБАЧЕН из лиге

Ни тамо ни 'вамо: Бивши штопер Партизана, коначно пронашао прави клуб (ФОТО)

Вицешампиони Србије су на крају рутински славили, али питање је како би се меч одвијао да је Младос повела у 33. минуту, међутим голман Филип Кљајић се истако интервенцијом и спасио гол црно-белих.

СУДИЈЕ У ШТРАЈКУ: Фудбал се неће играти 10 дана

Партизан је повео у 42. минуту, Леонардо се после акције Ђурђевића одлично снашао у шеснаестерцу домаћина и лао постигао гол.

Коначан резултат поставио је Урош Ђурђевић који је испратио акцију Леонарда и сместио у мрежу лопту коју је голман домаћих одбио после ударца Бразилца.

ЉУБИМАЦ ГРОБАРА ПОНОВО РЕШЕТА: Одушевио је у новом клубу (ВИДЕО)

МЛАДОСТ - ПАРТИЗАН 0:2

СТРЕЛЦИ: Леонардо у 42. и  Ђурђевић у 75. минуту. СУДИЈА: Данило Грујић. СТАДИОН: Младости у Лучанима. ГЛЕДАЛАЦА: 1.000.

МЛАДОСТ: Крзнарић, Пешић, Шатара, И. Милошевић (од 64. Одита), Б. Милошевић , Пејовић, Радивојевић (од 79. Голубовић), Милосављевић, Павловић (од 71. Гаврић), Андрић, Бојовић.

ПАРТИЗАН: Кљајић - Вулићевић, Остојић, Миленковић, Милетић, Јевтовић, Евертон, Јанковић (од 87. Косовић), Леонардо, Ђурђевић (од 88. Јовановић), Тавамба (од 78. Ђуричковић).

Слатко, најслађе: Новак никад није имао ОВАКВОГ спаринг партнера (ВИДЕО)