SUPERLIGA SRBIJE: Drama u Humskoj, Napredak ispustio pobedu u 90+6! (VIDEO+GALERIJA)

20.09.2017. 21:00
Tavam
Tavam / Izvor: MN Press

Zaostali meč 6. kola.

Partizan je golom Evertona u šestom minutu nadoknade stigao do remija 1:1 kod kuće protiv Napretka, u zaostalom meču 6. kola Superlige Srbije. Crno-beli sad imaju čak pet bodova manje od Crvene zvezde, koja je ranije danas pobedila Borac iz Čačka (izveštaj pročitajte OVDE). Šampion Srbije je imao brojčanu nadmoć od 28. minuta, ali izabranici Miroslava Đukića nisu uspeli to da iskoriste, na kraju čak više razloga da žali ima Napredak.

U POSLEDNJI ČAS: Partizan doveo VRHUNSKO pojačanje pred sam start sezone (FOTO)

NOVI PROBLEMI ZA PARTIZAN: Vilson tužio klub, FIBA reagovala (FOTO)

NOVI MALER: Partizan OSTAO bez KLJUČNOG igrača (GALERIJA)

Partizan je loše odigrao prvo poluvreme, u kom praktično nije napravio nijednu šansu, a kad je u 28. minutu isključen Nikola Boranijašević (pročitajte OVDE) delovalo je da će crno-beli rutinski do pobede. Da ne bude tako, pobrinuo se Enver Alivodić u 43. minutu, koji je iskoristio kontranapad i u situaciji jedan na jedan savladao Stojkovića.

BAJERN ZOVE SAMO JEDNOM: Nemački šampion HOĆE po svaku cenu SRBINA (FOTO)

U drugom poluvremenu Partizan je konstantno napadao, ređale su se šanse pred golom Napretka, a u šestom minutu nadoknade konačno cu crno-beli dali gol za konačnih 1:1. Golman Vladimir Stojković je došao u šesnaesterac gostiju, želeo je da postigne gol, ali je u skoku promašio loptu, ona je pogodila Tavanbu i doošla do usamljenog Evertona na drugoj stativi, pa je Brazilac lako postigao gol. Sudija je priznao gol iako su gostujući igrači reklamirali ofsajd.

JAD I BEDA: Gaćinović poslao Zvezdinog rivala u zonu sumraka (FOTO)

PARTIZAN - NAPREDAK 1:1

STRELCI: Everton u 90+6. za Partizan, a Alivodić u 43. minutu. STADION: Partizana. GLEDALACA: 1.000. SUDIJA: Novica Anđelovski.

PARTIZAN: Stojković, Vulićević, Nemanja R. Miletić (od 46. Saša Ilić), Ostojić, Nemanja G. Miletić, Everton, Jevtović (od 60. Solomon),Tošić (od 49. Đuričković), Tavamba, Janković, Ožegović.

NAPREDAK: Ni. Petrović, Boranijašević, Simonović, Miladinović, Urošević, Ne. Petrović, Vulić, Alivodić, Markovski (od 75. Mitrović), Milisavljević, Vukanović (od 61. Kasalica).

MILOJEVIĆ: Na vreme smo dali gol (FOTO)

TABELA: Crvena zvezda 25, Vojvodina 22, Partizan 20, ​Voždovac 18, Radnički 18, Spartak 18, Čukarički 16, Radnik 12, Mačva 12, Zemun 12, Mladost 12, Napredak 11, Rad 8, Bačka 6, Borac 4, Javor 3.

Nole i košarkaška elita ispratili Dušana Ivkovića u legendu! (VIDEO+FOTO)