SUPERLIGA SRBIJE: Majstorije Đorđa Ivanovića za preokret i pobedu Partizana (VIDEO+FOTO)

26.04.2018. 17:57
FK Partizan
FK Partizan

Utakmica 33. kola.

Partizan je u derbiju 33. kola Superlige Srbije preokretom pobedio Radnički iz Niša 3:1 i tako vezao drugu pobedu u plej-ofu, a i osvetio se gostima sa Čaira za poraz doživljen 3. marta. Crno-bele je ka pobedi predvodio Đorđe Ivanović, dvostruki strelac i asistent, koji je odigrao ubedljivo najbolju utakmicu u dresu Partizana od januarskog dolaska iz Spartaka.

ZVEZDIN DUGAČAK SPISAK ŽELJA: Đorđević, Meleg, Pavlović...

PROBLEMI SA POVREDOM: Fudbaler Partizana mora na pauzu (FOTO)

DRUŠTVENE MREŽE GORE! Igrač Partizana PROZVAO velikog ljubimca Delija! Usledio je BRUTALAN odgovor!

KRAJ!

90+1. minut - ponovo greška pomoćnog sudije na štetu Partizana, koji je sprečio četvrti gol crno-belih.

89. minut - Stanković sa 13 metara prebacuje gol Partizana.

89. minut - izlazi Đorđe Ivanović, ulazi njegov imenjak Jovanović.

79. minut - novi zicer za Đorđa Ivanovića, koji izlazi sam na golmana gostiju, ali je pokušao da ga dribla, međutim Šaranov ga čita i hvata "živu loptu".

75. minut - izlazi Zoran Tošić, šansu je dobio Marko Janković.

69. minut - šansa za het-trik, ali udarac Ivanovića brani Šaranov.

67. minut - ulazi Saša Ilić umesto Ognjena Ožegovića.

61. minut - šansa za Babića, da vrati Radnički u meč, ali odlazi previše iskosa i pogađa stativu.

59. minut - Pada Ožegović u kaznenom prostoru Radničkog, sudija se nije oglasio.

FSS kaznio Zvezdu i Partizan zbog divljanja navijača u derbiju!

57. minut - GOOOOOOL - Zoran Tošić je strelac slabijom, desnom nogom, posle odlične asistencije Đorđa Ivanovića.

51. minut - Pavkov je imao odličnu priliku za izjednačenje, zahvatio je volej, sa šest-sedam metara, ali je prebacio gol.

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

44. minut - GOOOOOOL - Đorđe Ivanović je golom potvrdio odličnu partiju i doneo potpuni preokret Partizanu.

42. minut - Đorđe Ivanović je pokušao da uposli usamljenog Tošića, ali mu je lopta "prešla preko noge", pa je propala odlična prilika.

29. minut -  Partizan je oštećen! Drugi pomoćnik je napravio veliku grešku kad je podigao zastavicu smatrajući da se Antonov nalazi u ofsajdu. Propala je prilika, a kasnije i gol koji je poništen. Početnička greška sudije.

22. minut - nova šansa za Radnički, udarac Mićića odlično brani raspoloženi Jovičić.

16. minut - GOOOOOL - Đorđe Ivanović postiže gol, iz dva pokušaja matira Bojana Šaranova.

13. minut - GOOOOOOL - Milan Pavkov postiže gol glavom posle kornera, ostao je potpuno sam na petercu i lako je glavom poslao loptu u gol.

13. minut - VELIKA šansa za Radnički, Babić šutira, ali čudesno interveniše Marko Jovičić i skreće loptu u korner.

4. minut - Partizan prvi preti, ali Đerlek šutora pravo u dobro postavljenog Šaranova.

MALI O ZAVRŠNOM TURNIRU EVROLIGE: Beograd je potpuno spreman za Fajnal for

PARTIZAN - RADNIČKI 3:1

STRELAC: Ivanović u 16. i 44. i Tošić u 57. za Partizan, a Pavkov u 13. minutu za Radnički. STADION: Partizana u Beogradu. GLEDALACA: 3.000. SUDIJA: Dalibor Manojlović.

PARTIZAN: Jovičić, N.R. Miletić, Marković, Jevtović, Antonov, Tošić (od 75. Janković), Zdjelar, Pantić, Đerlek, Ivanović (od 89. Jovanović), Ožegović (od 67. Saša Ilić).

RADNIČKI: Šaranov, Aksentijević (od 72. Jovanović), Petrović, Simunović, N. Stanković, Mićić, Lalatović (od 53. Stanisavljević), Mrkić (od 60. Saša Stojanović), Sl. Stojanović, Babić, Pavkov.

PONUDA KOJA SE NE ODBIJA: Gazda Fulama KUPUJE legendarni stadion! (FOTO)