СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Мајсторије Ђорђа Ивановића за преокрет и победу Партизана (ВИДЕО+ФОТО)

26.04.2018. 17:57
FK Partizan
ФК Партизан

Утакмица 33. кола.

Партизан је у дербију 33. кола Суперлиге Србије преокретом победио Раднички из Ниша 3:1 и тако везао другу победу у плеј-офу, а и осветио се гостима са Чаира за пораз доживљен 3. марта. Црно-беле је ка победи предводио Ђорђе Ивановић, двоструки стрелац и асистент, који је одиграо убедљиво најбољу утакмицу у дресу Партизана од јануарског доласка из Спартака.

ЗВЕЗДИН ДУГАЧАК СПИСАК ЖЕЉА: Ђорђевић, Мелег, Павловић...

ПРОБЛЕМИ СА ПОВРЕДОМ: Фудбалер Партизана мора на паузу (ФОТО)

ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ ГОРЕ! Играч Партизана ПРОЗВАО великог љубимца Делија! Уследио је БРУТАЛАН одговор!

КРАЈ!

90 1. минут - поново грешка помоћног судије на штету Партизана, који је спречио четврти гол црно-белих.

89. минут - Станковић са 13 метара пребацује гол Партизана.

89. минут - излази Ђорђе Ивановић, улази његов имењак Јовановић.

79. минут - нови зицер за Ђорђа Ивановића, који излази сам на голмана гостију, али је покушао да га дрибла, међутим Шаранов га чита и хвата "живу лопту".

75. минут - излази Зоран Тошић, шансу је добио Марко Јанковић.

69. минут - шанса за хет-трик, али ударац Ивановића брани Шаранов.

67. минут - улази Саша Илић уместо Огњена Ожеговића.

61. минут - шанса за Бабића, да врати Раднички у меч, али одлази превише искоса и погађа стативу.

59. минут - Пада Ожеговић у казненом простору Радничког, судија се није огласио.

ФСС казнио Звезду и Партизан због дивљања навијача у дербију!

57. минут - ГООООООЛ - Зоран Тошић је стрелац слабијом, десном ногом, после одличне асистенције Ђорђа Ивановића.

51. минут - Павков је имао одличну прилику за изједначење, захватио је волеј, са шест-седам метара, али је пребацио гол.

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

44. минут - ГООООООЛ - Ђорђе Ивановић је голом потврдио одличну партију и донео потпуни преокрет Партизану.

42. минут - Ђорђе Ивановић је покушао да упосли усамљеног Тошића, али му је лопта "прешла преко ноге", па је пропала одлична прилика.

29. минут -  Партизан је оштећен! Други помоћник је направио велику грешку кад је подигао заставицу сматрајући да се Антонов налази у офсајду. Пропала је прилика, а касније и гол који је поништен. Почетничка грешка судије.

22. минут - нова шанса за Раднички, ударац Мићића одлично брани расположени Јовичић.

16. минут - ГОООООЛ - Ђорђе Ивановић постиже гол, из два покушаја матира Бојана Шаранова.

13. минут - ГООООООЛ - Милан Павков постиже гол главом после корнера, остао је потпуно сам на петерцу и лако је главом послао лопту у гол.

13. минут - ВЕЛИКА шанса за Раднички, Бабић шутира, али чудесно интервенише Марко Јовичић и скреће лопту у корнер.

4. минут - Партизан први прети, али Ђерлек шутора право у добро постављеног Шаранова.

МАЛИ О ЗАВРШНОМ ТУРНИРУ ЕВРОЛИГЕ: Београд је потпуно спреман за Фајнал фор

ПАРТИЗАН - РАДНИЧКИ 3:1

СТРЕЛАЦ: Ивановић у 16. и 44. и Тошић у 57. за Партизан, а Павков у 13. минуту за Раднички. СТАДИОН: Партизана у Београду. ГЛЕДАЛАЦА: 3.000. СУДИЈА: Далибор Манојловић.

ПАРТИЗАН: Јовичић, Н.Р. Милетић, Марковић, Јевтовић, Антонов, Тошић (од 75. Јанковић), Здјелар, Пантић, Ђерлек, Ивановић (од 89. Јовановић), Ожеговић (од 67. Саша Илић).

РАДНИЧКИ: Шаранов, Аксентијевић (од 72. Јовановић), Петровић, Симуновић, Н. Станковић, Мићић, Лалатовић (од 53. Станисављевић), Мркић (од 60. Саша Стојановић), Сл. Стојановић, Бабић, Павков.

ПОНУДА КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА: Газда Фулама КУПУЈЕ легендарни стадион! (ФОТО)