SUPERLIGA SRBIJE: Partizan sa penala do pobede u Surdulici (VIDEO)

15.10.2017. 16:55
fk partizan
fk partizan / Izvor: MN Press
Utakmica 13. kola.

Partizan je u meču 13. kola Superlige Srbije kao gost pobedio Radnik 2:0, golovima sa penala, ali igrom nije pokazao da je izašao od krize, što će svakako zabrinuti navijače crno-belih pred meč u Albaniji u četvrtak. Izabranici Miroslava Đukića su ipak osvojili tri važna boda i skočili na drugu poziciju, iznad Vojvodine, a četiri boda iza lidera Crvene zvezde.

IZAZVAO HAOS NA TVITERU: Bivši igrač crno-belih SAVETOVAO Samjuelsa da ne dolazi u Partizan (FOTO)

NOVA SMRT NA TERENU: Samo se SUDARIO sa PROTIVNIČKIM igračem, svi su ostali u ŠOKU! (VIDEO+FOTO)

Crno-beli su poveli u 17. minutu, posle penala koji je sviran zbog prekršaja Tanasina nad Tavambom, a Suma je rutinski matirao Čančarevića sa bele tačke. Prvi deo igre obeležilo je i isključenje trenera domaćih Sima Krunića, koji je morao da napusti klupu posle prigovora glavnom arbitru.

ŠOK U MADRIDU: Policija uhapsila Kristijana Ronalda! (VIDEO)

INSTAGRAM SE PUŠI: Šampionka u TANGAMA! Ivana Maksimović u do sad NEVIĐENOM izdanju (FOTO)

U drugom poluvremenu najzanimljiviji detalj desio se u 50. minutu, kad je poništen gol Radnika, sudija Lazar Lukić je smatrao da je bilo faula nad golmanom Vladimirom Stojkovićem. Usledila je gužva, sudija je morao da maše i kartonima, ali se sve okončalo tako što odluka arbitra nije promenjena.

Veliku šansu da obezbedi pobedu crno-belima imao je Suma sredinom drugog poluvremena, posle katastrofalne greške golmana domaćih, ali je pogodio stativu.

Pobedu i tri boda crno-belima je doneo rezervista Zoran Tošić, golom sa bele tačke, posle prekršaja nad takođe rezervistom Ognjenom Ožegovićem. Tošić se oporavio od povrede i vratio na teren posle tronedeljne pauze i sigurno će mnogo značiti ekipi pred nastavak borbi na tri fronta.

LEO OTVORIO DUŠU: Da smo OSTALI na okupu igrali bi na Fajnal-foru (FOTO) (FOTO)

RADNIK - PARTIZAN 0:2

STRELCI: Suma u 17. iz penala i Tošić u 89. iz penala. STADION: Gradski u Surdulici. GLEDALACA: 2.000. SUDIJA: Lazar Lukić.

RADNIK: Čančarević, Mladenović, Ivanović, Tanasin, Gojković, Mićić, Pejčić, Frensis, Pantelić, Radović, Purović (od 14. Marković)

PARTIZAN: Stojković, Vulićević, N. G. Miletić, Mitrović, N. R. Miletić, Everton, Jevtović, Suma, Pantić, Đuričković (od 61. Tošić), Tavamba..

SEĆATE LI SE ALEKSANDRA ČUBRILA: Ponovo se vratio u Partizan (FOTO)