СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Партизан са пенала до победе у Сурдулици (ВИДЕО)

15.10.2017. 16:55
fk partizan
фк партизан / Извор: МН Press

Утакмица 13. кола.

Партизан је у мечу 13. кола Суперлиге Србије као гост победио Радник 2:0, головима са пенала, али игром није показао да је изашао од кризе, што ће свакако забринути навијаче црно-белих пред меч у Албанији у четвртак. Изабраници Мирослава Ђукића су ипак освојили три важна бода и скочили на другу позицију, изнад Војводине, а четири бода иза лидера Црвене звезде.

ИЗАЗВАО ХАОС НА ТВИТЕРУ: Бивши играч црно-белих САВЕТОВАО Самјуелса да не долази у Партизан (ФОТО)

НОВА СМРТ НА ТЕРЕНУ: Само се СУДАРИО са ПРОТИВНИЧКИМ играчем, сви су остали у ШОКУ! (ВИДЕО ФОТО)

Црно-бели су повели у 17. минуту, после пенала који је свиран због прекршаја Танасина над Тавамбом, а Сума је рутински матирао Чанчаревића са беле тачке. Први део игре обележило је и искључење тренера домаћих Сима Крунића, који је морао да напусти клупу после приговора главном арбитру.

ШОК У МАДРИДУ: Полиција ухапсила Кристијана Роналда! (ВИДЕО)

ИНСТАГРАМ СЕ ПУШИ: Шампионка у ТАНГАМА! Ивана Максимовић у до сад НЕВИЂЕНОМ издању (ФОТО)

У другом полувремену најзанимљивији детаљ десио се у 50. минуту, кад је поништен гол Радника, судија Лазар Лукић је сматрао да је било фаула над голманом Владимиром Стојковићем. Уследила је гужва, судија је морао да маше и картонима, али се све окончало тако што одлука арбитра није промењена.

Велику шансу да обезбеди победу црно-белима имао је Сума средином другог полувремена, после катастрофалне грешке голмана домаћих, али је погодио стативу.

Победу и три бода црно-белима је донео резервиста Зоран Тошић, голом са беле тачке, после прекршаја над такође резервистом Огњеном Ожеговићем. Тошић се опоравио од повреде и вратио на терен после тронедељне паузе и сигурно ће много значити екипи пред наставак борби на три фронта.

ЛЕО ОТВОРИО ДУШУ: Да смо ОСТАЛИ на окупу играли би на Фајнал-фору (ФОТО) (ФОТО)

РАДНИК - ПАРТИЗАН 0:2

СТРЕЛЦИ: Сума у 17. из пенала и Тошић у 89. из пенала. СТАДИОН: Градски у Сурдулици. ГЛЕДАЛАЦА: 2.000. СУДИЈА: Лазар Лукић.

РАДНИК: Чанчаревић, Младеновић, Ивановић, Танасин, Гојковић, Мићић, Пејчић, Френсис, Пантелић, Радовић, Пуровић (од 14. Марковић)

ПАРТИЗАН: Стојковић, Вулићевић, Н. Г. Милетић, Митровић, Н. Р. Милетић, Евертон, Јевтовић, Сума, Пантић, Ђуричковић (од 61. Тошић), Тавамба..

СЕЋАТЕ ЛИ СЕ АЛЕКСАНДРА ЧУБРИЛА: Поново се вратио у Партизан (ФОТО)