109.1422

SUPERLIGA SRBIJE: Iznenađenje u Humskoj, Voždovac pobedio LOŠ Partizan (VIDEO+GALERIJA)

09.08.2017. 21:55

Utakmica 4. kola.

Voždovac je napravio veliko iznenađenje, pobedio je Partizan 3:1 u Humskoj i naneo crno-belima prvi poraz u ovoj sezoni. Šampion Srbije je sam sebe pobedio, odbrana je na čelu sa golmanom Filipom Kljajićem pravila katasfrofalne greške i tako omogućila izabranicima Ilije Stolice da stignu do velike pobede. Partizan je u većem delu meča delovao loše, bezidejno, pa je pred trenerom Miroslavom Đukićem težak period jer ekipu očekuju četiri velike utakmice u narednih 20 dana (Vojvodina, dva puta Videoton i Crvena zvezda).

EVERTON NIJE POVREĐEN, ALI ON JESTE: Partizan ostao bez iskusnog fudbalera (FOTO)

POJAČANJE! Partizan dovodi KONTINENTALNOG šampiona koji je u finalu postigao DVA GOLA! (VIDEO+FOTO)

Parni valjak je u Humskoj poveo već u 7. minutu. Defanzivac Zmajeva Saša Ivković oborio je Marka Jankovića. Za sudiju Aleksandra Vasića nije bilo dileme, pokazao je na belu tačku, a siguran izvođač bio je Uroš Đurđević. Napadaču crno-belih je to treći prvenstveni gol ove sezone, ukupno peti.

PARTIZAN GA JE GODINAMA JURIO: Napadač potpisao za DRUGOLIGAŠA! (FOTO)

TRANSFER KOJI JE UZBURKAO DUHOVE: Aranitović je došao u Partizan POD OVIM uslovima (FOTO)

Čim su krenuli sa centra, gosti su izjednačili. Očajnu reakciju odbrane Partizana, pre svega Lazara Ćirkovića, umeo je da iskoristi Filip Stuparević. Dugačka lopta, skoro sa polovine igrališta, preletela je zadnju liniju crno-belih, a Stuparević se sjajno snašao i savladao Kljajića.

NEMA VIŠE DILEME: Grobari će utakmicu protiv Videotona moći da gledaju UŽIVO na ovom TV kanalu (FOTO)

EP KADETA: Orlići otputovali u Podgoricu željni podviga! (FOTO)

Samo tri minuta posle izjednačenja, Voždovac je mogao da povede. Novu veliku grešku je napravio Ćirković, ali je udarac Todora Petrovića sjajno odbranio Filip Kljajić. Golman Partizana je odlično reagovao i u 23. minutu, kad je zaustavio udarac Borka Duronjića. Dva minuta kasnije, najbolja prilika za Partizan u prvom poluvremenu. Suma je sa leve strane vratio loptu u sredinu za Nebojšu Kosovića, koji se nalazio ispred kaznenog prostora. Usledio je pas preko odbrane za Tavambu, koji se ubacio, primio sjajno loptu na grudi i bez oklovenja šutirao, ali je golman Voždovca Popović fenomenalnom intervencijom spasio gol Voždovca.

INTERESANTAN SUSRET: Evo šta radi Novak Đoković i sa kojom SVETSKOM facom se slikao (FOTO)

Gosti su do potpunog preokreta stigli u 38. minutu. Posle dve odlične informacije, katastrofalnu grešku napravio je Filip Klajić, u rangu one od preošle srede i meča protiv Olimpijakosa. Golman crno-belih ispustio je loptu posle centaršuta sa desne strane, a Borko Duronjić je na drugoj stativi bio spreman da iskoristi poklon i smesti loptu u mrežu.

SP JUNIORA U VATERPOLU: Mladi DELFINI furiozni i protiv jake Australije (FOTO)

TVITER GORI: Grobari besni na Kljajića zbog VELIKE greške, ali ne teraju samo NJEGA iz Partizana (FOTO)

Drugo poluvreme je počelo šansom za Partizan. Janković je dobro šutirao, Popović odbio loptu, a Gajić u poslednjem trenutku izbio loptu ispre Sume. Prvu sledeću šansu Partizan je imao tek u 67. minutu, ali je posle kornera Marka Jankovića Tavamba iz izgledne pozicije glavom mšutirao preko prečke. Dva minuta kasnije Đurđević pokušava sa dvadesetak metara, ali je Popović bio dobro postavljen i odbranio je. Nastavio je Partizan sa pritiskom, pa je u 71. minutu imao novu šansu, ali je Suma sa 12, 13 metara, šutirao visoko iznad prečke.

Jedan igrač posebno raduje Đorđevića

U 79. minutu Partizan je postigao gol, strelac je bio Janković, ali je pomoćni arbitar podigao zastavicu, a o njegovo odluci će se sigurno diskutovati. U 81. minutu domaći ponovo traže penal, posle starta Mihajlova na Jankovića, ali je arbitar Vasić ostao nem iako je bio na svega nekoliko metara od cele situacije.

DVOJAC OTIŠAO NA MALTU: Sa Marakane u klub u kojem već igra bivši ZVEZDAŠ (FOTO)

Sve dileme oko pobednika rešio je Ješić, koji je iskoristio novu grešku odbrane domaćina, ovoga puta Miletića. Ješić je zakucao loptu u gol Partizana i tako potvrdio pobedu gostiju.

Posle Ilića, još jedan igrač Partizana POVREDIO koleno (VIDEO)

GDE SU SRPSKI KLUBOVI U SVETU: Zvezda i Partizan napredovali i TO PRILIČNO (FOTO)

PARTIZAN - VOŽDOVAC 1:3

STRELCI: Đurđević u 7. iz penala za Partizan, a Stuparević u 8. i Duronjić u 38. i Ješić u 88. minutu za Voždovac. STADION: Partizana. GLEDALACA: 3.000. SUDIJA: Aleksandar Vasić.

PARTIZAN: Kljajić, Vulićević, Ćirković, Ostojić, Nemanja G. Miletić, Jevtović, Kosović (od 62. Radin), Janković, Tavamba, Suma, Đurđević.

VOŽDOVAC: Popović, Gajić, Ivković, Mihajov, Filipović, Pavlović, Putinčanin, Petrović (od 68. Ješić), Duronjić (od 73. Mašović), Srećković (od 83. Gavrić), Stuparević.

LEPOTICA U NEMILOSTI: Ruska javnost i dalje tretira Klišinu kao izdajicu (FOTO)