SUPERLIGA SRBIJE: Vojvodina slavila na gostovanju Radu (VIDEO)

28.10.2017. 20:58
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press

Petnaesto kolo.

Vojvodina je u prvom meču 15. kola Superlige Srbije kao gost ubedljivo pobedila Rad (3:0), ali konačan ishoh meča ne pokazuje realnu sliku. Ekipa iz Novog Sada je prvi put posle 20 godina pobedila na Banjici i srušila neugodnu tradiciju, ali domaćin je lako mogao makar do boda, jer je propustio nekoliko odličnih prilika, od kojih najbolju Lutovac kod vođstva gostiju 1:0.

TRI NEDELJE PRED MEČ PROTIV ZVEZDE: BATE dobio NAJVEĆI ŠAMAR u poslednjoj deceniji (FOTO)

ANTONOV I MITROVIĆ ZA SRBIJU DANAS: Skenderbeg pada uz veliku podršku Grobara (FOTO)

Najlepši gol na utakmici postigao je Damir Kojašević, direktno iz kornera, kao svojevremeni Dragan Stojković Piksi u Večitom derbiju. Kojašević je bio strelac u 21. minutu, a pobedu su u finišu meča overili Nemanja Subotić u 86. i Ivica Jovanović u 89. minutu. Sredinom drugog poluvremena, kod rezultata 1:0 za Vojvodinu, Lutovac je promašio "nepromašivo", prebacio je prazan gol sa četiri metra i propustio priliku da meč uvede u drugačiji tok.

BOLAN PORAZ: Evo šta je trener Mege, Dejan Milojević, izjavio posle meča sa Cedevitom (FOTO)