SUPERLIGA: Vojvodini se smeši Liga Evrope, Čukina ČETVORKA (FOTO)

06.05.2017. 21:38
Filip Malbašić
Filip Malbašić / Izvor: MN Press

Odigrani mečevi 34. kola Superlige Srbije.

Posle Partizana i Crvene zvezde, svoju utakmicu 34. kola Superlige Srbije odigrala je i Vojvodina. Ekipa Radoslava Bataka dočekala je lučansku Mladost i slavila sa 2:1. Vodeći gol za Staru damu iz Novog Sada dao je Filip Malbašić u samoj završnici prvog poluvremena. Od 82. minuta, Vojvodina je imala igrača više, pošto je isključen Ivan Milošević, zbog udaranja Malbašića, ali je Mladost četiri minuta kasnije izjednačila. Gol za egal i neizvesnost dao je Milosavljević. I onda u 89. minutu, ponovo Malbašić za tri boda koji će verovatno obezbediti kvalifikacije za Ligu Evrope.

BOŽOVIĆ ODGOVORIO DIREKTNO: Zašto forsira Ruiza i ko je KRIV za poraz od Voždovca (FOTO)

GROBARI SLAVE STOLICU: Partizan je lider posle 637 dana! (FOTO)

Kada je reč o plej-autu, Čukarički je kao gost pobedio Bačku, sa 4:2. Borac je kao domaćin pobedio Metalac, sa minimalnih 1:0. U meču u Bačkoj Palanci, posebno dobar utisak je ostavio Nemanja Radonjić koji je tri puta bio asistent. Strelci su bili Jovanović, Kajević i Obradović (dva). Čukarički je prvi na tabeli sa 29 poena, a slede Spartak sa 25, Radnik sa 22, Rad i Borac sa po 18. Bačka i Metalac imaju po 17, a Novi Pazar samo 13.

ZAKUVALO SE ZA TITULU: Evo sa KOJIM timovima će Zvezda i Partizan igrati do KRAJA (FOTO)