СУПЕРЛИГА: Војводини се смеши Лига Европе, Чукина ЧЕТВОРКА (ФОТО)

06.05.2017. 21:38
Filip Malbašić
Филип Малбашић / Извор: МН Press

Одиграни мечеви 34. кола Суперлиге Србије.

После Партизана и Црвене звезде, своју утакмицу 34. кола Суперлиге Србије одиграла је и Војводина. Екипа Радослава Батака дочекала је лучанску Младост и славила са 2:1. Водећи гол за Стару даму из Новог Сада дао је Филип Малбашић у самој завршници првог полувремена. Од 82. минута, Војводина је имала играча више, пошто је искључен Иван Милошевић, због ударања Малбашића, али је Младост четири минута касније изједначила. Гол за егал и неизвесност дао је Милосављевић. И онда у 89. минуту, поново Малбашић за три бода који ће вероватно обезбедити квалификације за Лигу Европе.

БОЖОВИЋ ОДГОВОРИО ДИРЕКТНО: Зашто форсира Руиза и ко је КРИВ за пораз од Вождовца (ФОТО)

ГРОБАРИ СЛАВЕ СТОЛИЦУ: Партизан је лидер после 637 дана! (ФОТО)

Када је реч о плеј-ауту, Чукарички је као гост победио Бачку, са 4:2. Борац је као домаћин победио Металац, са минималних 1:0. У мечу у Бачкој Паланци, посебно добар утисак је оставио Немања Радоњић који је три пута био асистент. Стрелци су били Јовановић, Кајевић и Обрадовић (два). Чукарички је први на табели са 29 поена, а следе Спартак са 25, Радник са 22, Рад и Борац са по 18. Бачка и Металац имају по 17, а Нови Пазар само 13.

ЗАКУВАЛО СЕ ЗА ТИТУЛУ: Ево са КОЈИМ тимовима ће Звезда и Партизан играти до КРАЈА (ФОТО)