19°C
16.05.2024.
117.1216
108.2155

SUPERLIGA: Partizan samo poveo, ali je PREOKRENUO Voždovac i to za samo 2 minuta (VIDEO+FOTO)

13.05.2018. 18:23
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press

Glavni sudija u utakmici bez publike bio je Petar Piper. Viđena i dva penala.

Fudbaleri Partizana opet su neprijatno iznenadili svoje navijače. U utakmici 36. kola Superlige Srbije izgubili su od Voždovca sa 2:1, iako su vodili. Poveo je Parni Valjak golom Marka Jevtovića iz penala, ali su usledili golovi Andrije Lukovića i rezerviste Alena Mašovića, u samo dva minuta. Izjednačeno je u 76. minutu, a konačan rezultat je postavljen u 78. Šef stručnog štaba gostiju, Miroslav Đukić "promešao" je karte, pošto su mu starteri bili (između ostalih) Đorđe i Strahinja Jovanović, Slobodan Urošević i Jurij Vakulko. Ispostavilo se da eksperiment i nije bio najuspešnij. U poslednjem kolu, sledećeg vikenda, Partizan će igrati sa Spartakom, a Voždovac gostovati Crvenoj zvezdi.

Veliku pažnju je izazvala i utakmica u Subotici, gde je Spartak u borbi za treće mesto sa direktnim rivalom pobedio Radnički sa 2:0. Oba gola su postignuta sa bele tačke, a od 49. minuta Nišlije su bile bez Milana Pavkova koji je isključen.

A kako je bilo u Beogradu, iz minuta u minut pročitajte u nastavku teksta.

Pred praznim tribinama, fudbaleri Voždovca čekaju Partizan u malom beogradskom derbiju. Na portalu Srbija Danas možete UŽIVO da pratite dešavanja sa "krova".

SUPERLIGA: Đukić spreman za napad na Zmajeve (FOTO)

NAJBOLJI SA NAJBOLJIM: Tavamba OKAČIO sliku sa akterom LŠ i zapalio društvene mreže! (FOTO)

TOK UTAKMICE.

KRAJ UTAKMICE.

86. minut - Pavićević umesto Stuparevića.

85. minut - Luković sa 25 metara, ali neprecizan.

78. minut - GOL! Sada je 2:1 za Voždovac. Mašović strelac.

76. minut - GOL! Luković snažno, Jovičić kači loptu, ali je udarac snažan. Voždovac dolazi do egala.

75. minut - Penal za Voždovac. Urošević obara Mašovića.

66. minut - Kosović, ali lopta ne dolazi do Ožegovića.

64. minut - Srećković izlazi, ulazi Mašović. Prva promena u utakmici.

62. minut - Ožegović pokušava glavom, ali bez većih problema hvata Knežević.

52. minut - GOL! Jevtović pogađa za 1:0 sa bele tačke.

51. minut - Penal za Partizan. Kosović pada, Piper pokazuje na belu tačku.

49. minut - Miletić pravi faul u napadu. Lopta za Voždovac, ali Jevtović prekida napad. Šalje loptu u aut.

POČINJE DRUGO POLUVREME.

Nema promena u ekipama Miloša Veselinovića i Miroslava Đukića.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA.

41. minut - Sreća za Partizan i Jovičića. Luković pogađa okvir gola. Odmah zatim šutira Stuparević, ali zamalo neprecizan.

TRENUTAK KOJI JE SVIMA PROMAKAO: Partizanov fudbaler PROMENIO imidž! (FOTO)

35. minut - Dve vezane odbrane Jovičića.

34. minut - Jači pas ka Ožegoviću. Nema promene rezultata.

30. minut - Urošević pravi prekršaj na ivici kaznenog prostora. Fauliran Stuparević. Srećković iz slobodnog udarca, ali zamalo neprecizan.

14. minut - Kosović ka Đerleku, ali lopta ne stiže do njega. Gol aut.

7. minut - Partizan ima inicijativu. Opseda gol domaćina. Na kraju Jovanović glavom, ali lako hvata golman Zmajeva Knežević.

Utakmica uskoro počinje. Među starterima u Partizanu su Vakulko, Strahinja i Đorđe Jovanović.

VOŽDOVAC - PARTIZAN 2:1

STRELCI: Luković 74.p, Mašović 76. - Jevtović 52.p

STADION: Voždovca

SUDIJA: Petar Piper

VOŽDOVAC: Knežević, Ćirković, Gajić, Mihajlov, Zlatković, Petrović, Duronjić, Luković, Milutinović, Srećković (od 64. Mašović), Stuparević (od 86. Pavićević). Rezerve: Čupić, Mirkailo, Pavićević, Ješić, Pavlović, Gavrić, Mašović. Trener: Veselinović.

PARTIZAN: Jovičić, Urošević, Mitrović, Jevtović, N.G. Miletić, Kosović, Vakulko, S. Jovanović, Đerlek, Ožegović, Đ. Jovanović. Rezerve: Popović, Đilas, Marković, Ivanović, Ilić, Antonov, Dramani. Trener: Đukić.

PREMIJER LIGA: Lokomotiva je šampion, a zna se i ko će u Evropu, a ko u niži rang