TESNO: Minimalna pobeda Partizana protiv Zete (FOTO)

03.09.2016. 21:00
Fudbaleri Partizana
Fudbaleri Partizana / Izvor: MN Press

Srpski i crnogorski klub odigrali prijateljski meč.

Fudbaleri Partizana su u prijateljskom meču odigranom u Beogradu pobedili Zetu (1:0) u utakmici koja je treneru Marku Nikoliću poslužila da dodatno uigra linije tima i pruži šansu nekolicini igrača koji su imali manju minutažu na startu sezone. Strelac jedinog gola na meču bio je Valeri Božinov u 10. minutu, na asistenciju sve boljeg Leonarda da Souze.

Prvotimac Partizana emotivnom porukom za Mancea DIRNUO U SRCE sve navijače crno-belih (FOTO)

Bozinov
Bozinov / Izvor: MN Press

Osim dobre forme Valerija Božinova i Leonarda, navijače Partizana može da raduje i povratak u tim Sedrika Gogue koji se u optpunosti oporavio od povrede, ali će morati dobro da se pomuči da iz tima istisne Gregora Balažica.

Partizan je meč odigrao u sledećem sastavu: Kljajić (od 46. Stevanović), Radin (od 46. Vulićević), Milenković (od 46. Ostojić), Gogua (od 46. Balažic), Miletić (od 46. Bogosavac), Jevtović, Marjanović, Stevanović (od 70. Saša Ilić), Leonardo (od 46. Đuričković), Božinov (od 46. Damjanović), Đurđić (od 67. Jovanović).

BRAVO: Nova MEDALJA za srpsku odbojku (FOTO)

Posle reprezentativne pauze, Partizan sledećeg vikenda gostuje čačanskom Borcu, a zatim 17. septembra dočekuje Crvenu zvezdu.

JOŠ UVEK BEZ KOMENTARA: Pogodite ko je VODIO trening PARTIZANA! (VIDEO)