ТЕСНО: Минимална победа Партизана против Зете (ФОТО)

03.09.2016. 21:00
Fudbaleri Partizana
Фудбалери Партизана / Извор: МН Press

Српски и црногорски клуб одиграли пријатељски меч.

Фудбалери Партизана су у пријатељском мечу одиграном у Београду победили Зету (1:0) у утакмици која је тренеру Марку Николићу послужила да додатно уигра линије тима и пружи шансу неколицини играча који су имали мању минутажу на старту сезоне. Стрелац јединог гола на мечу био је Валери Божинов у 10. минуту, на асистенцију све бољег Леонарда да Соузе.

Првотимац Партизана емотивном поруком за Манцеа ДИРНУО У СРЦЕ све навијаче црно-белих (ФОТО)

Bozinov
Бозинов / Извор: МН Press

Осим добре форме Валерија Божинова и Леонарда, навијаче Партизана може да радује и повратак у тим Седрика Гогуе који се у оптпуности опоравио од повреде, али ће морати добро да се помучи да из тима истисне Грегора Балажица.

Партизан је меч одиграо у следећем саставу: Кљајић (од 46. Стевановић), Радин (од 46. Вулићевић), Миленковић (од 46. Остојић), Гогуа (од 46. Балажиц), Милетић (од 46. Богосавац), Јевтовић, Марјановић, Стевановић (од 70. Саша Илић), Леонардо (од 46. Ђуричковић), Божинов (од 46. Дамјановић), Ђурђић (од 67. Јовановић).

БРАВО: Нова МЕДАЉА за српску одбојку (ФОТО)

После репрезентативне паузе, Партизан следећег викенда гостује чачанском Борцу, а затим 17. септембра дочекује Црвену звезду.

ЈОШ УВЕК БЕЗ КОМЕНТАРА: Погодите ко је ВОДИО тренинг ПАРТИЗАНА! (ВИДЕО)