TRENER PARTIZANA BLISTA POSLE 13. UZASTOPNE POBEDE: Stanojević OTKRIO šta je doprinelo GOLEADI

26.02.2021. 15:35
Aleksandar Stanojević
Aleksandar Stanojević / Izvor: MN Press

Crno-beli dali Inđiji 11 golova u dva meča.

Partizan je u Inđiji došao do 13. uzastopne pobede (jedna ostvarena u Kupu Srbije) i nastavio poteru za liderom sa Marakane.

SREĆNIK IZ KRAGUJEVCA: Evo kako je Darko za nekoliko minuta uspeo da osvoji POLA MILIONA!

MEČ ODLUKE: Partizan protiv Metropolitana NEĆE igrati u Beogradu

SUPERLIGA SRBIJE: Partizan u ŠESTOJ BRZINI protutnjao Inđijom (VIDEO)

Ajntraht u strašnoj seriji od pet pobeda, zaključno s onom protiv Bajerna. A dvojka u Bremenu (20.30) mami sa kvotom 1,93. Pogledajte i ostale Mozzart kvote za meč Verder – Ajntraht.

Crno-beli su u jednoj od najboljih partija od starta sezone, deklasirali zeleno-bele i potvrdili da igre i rezultati u prethodnom periodu nisu bile slučajnost. Zanimljivo da su Sremcima od starta Superlige, izabranici Aleksandra Stanojevića dali 11 golova, uz nijedan primljen (6:0, 5:0).

- Teško je pobediti ovde. Dobro smo otvorili utakmicu, na vreme postigli golove, posle čega nam je bilo lako - rekao je trener Parnog valjka Aleksandar Stanojević.

Klub iz Humske sledeće tri sedmice neće odlaziti iz Beograda, jer posle derbija sa Vojvodinom na svom terenu, gostuje Radu na Banjici, pa ponovo dočeka Voždovac u kupu i Zlatibor u prvenstvu.

- Prvo derbi sa Novosađanima. Spremamo se, korak po korak - istakao je Stanojević.

Njegov kolega sa klupe Inđije Dejan Čelar otkrio je šta se odrazilo na ubedljiv poraz njegovog tima. Izostanak Vasilija Bakića i Luke Cucina uticao je na totalni slom Inđije u odbrani.

- Nismo ni ovaj put uspeli da pobedimo Partizan, u 80 godina dugoj istoriji. Zasluženo su slavili crno-beli, sjajan su tim, nama su nedostajala dva standardna prvotimca iz poslednje linije, zbog čega smo napravili seriju grešaka u prvom poluvremenu i praktično završili meč. U drugom smo pokušali da se ne obrukamo. Ako je ovakav scenario morao da se desi, bolje što se dogodio protiv jedne od naše dve najbolje ekipe. Okrećemo se narednom kolu i gostovanju u Ivanjici - kazao je Dejan Čelar.

Pogledajte kako izgleda Natalija Guilter, fudbalerka iz Brazila.