109.2537

U STILU ZLATANA: Vlahović fenomenalnom akrobacijom načeo Speciju, Fjorentina rutinski sa crno-belima (VIDEO)

19.02.2021. 20:29

Srbin pored pogotka, uspeo da zabeleži i asistenciju.

Fudbaleri Fjorentine savladali su Speciju u 23. kolu Serije A rezultatom 3:0 (0:0). Viola je do šeste pobede u prvenstvu stigla u drugom poluvremenu, a mrežu gostiju načeo je srpski reprezentativac Dušan Vlahović.

BOMBA SA OSTRVA: Junajted i Siti žele Nikolu Milenkovića (VIDEO)

NAVIJAČ SE UVREDIO NA MIHIN KOMENTAR: Naš trener izazvao skandal u Bolonji, NEĆE DA SE IZVINI (VIDEO)

NIJE POČELO SJAJNO, ALI SE SAVRŠENO ZAVRŠILO: Milan će biti junak u revanšu, drago mi je zbog Pavkova

Naime, mladi golgeter je u 48. minutu na asistenciju Gaetana Gastovilija akrobatskim potezom, u stilu Zlatana Ibrahimovića, savladao Ivana Provedela.

Asistent kod prvog, bio je strelac drugog gola Viole. Gastrovili je u 64. minutu sa 10-tak metara preciznim udarcem duplirao vođstvo svog kluba i tako overio trijumf na stadionu Artemio Franki.

Vlahović je u 83. minutu uspeo da zabeleži i asistenciju. Srbin je nesebično uposlio Valentina Ejserika.

Fjorentina se nalazi na 12. mestu Serija A sa 25 osvojenih bodova, Specija je na 15. poziciji sa bodom manje od večerašnjeg protivnika.