UBIO SLEPOG MIŠA: Katai UŠAO i za minut SRUŠIO Valensiju (VIDEO)

25.02.2017. 14:49
Aleksandar Katai
Aleksandar Katai / Izvor: Profimedia

Bivši ljubimac Delija postao heroj Vitorije.

Aleksandar Katai je junak Vitorije! Samo 60 sekundi proveo je srpski napadač na terenu, u meču Alaves - Valensija, ali je i to bilo dovoljno ljubimcu Delija da postigne odlučujući pogodak i donese pobedu domaćinu od 2:1 (0:0).

DRUGI SU VOZILI ZVERI NA ČETIRI TOČKA: Pandijani je IZABRAO nešto drugo, a sada ga je prodao (FOTO)

KAKAV UVOD ZA DERBI: Zvezdina trojka, Boaći dva puta, serija promašaja i dva crvena... (VIDEO)

Odlučujući trenutak desio se u 86. minutu: napadač Orlova je primio sjajan pas, izašao jedan na jedan sa golmanom Valensije i rutinski zatresao mrežu. Dovoljno da izraste u heroja meča.

Valensija je povela u 70. minutu preko Solera, osam minuta kasnije izjednačio je Ibai, da bi već u opisanom detalju srpski reprezentativac iskoristio odlično dodavanje Sobrina i lažnjakom postigao majstorski gol.

Gosti su meč završili sa desetoricom, jer je Orelana dobio drugu javnu opomenu.

Alaves je pobedom umakao Slepim Miševima na četiri koraka, sada je 11. na tabeli sa 30 bodova, dok su gosti ostali na 14. mestu i na kontu imaju 26 poena.