УБИО СЛЕПОГ МИША: Катаи УШАО и за минут СРУШИО Валенсију (ВИДЕО)

25.02.2017. 14:49
Aleksandar Katai
Александар Катаи / Извор: Профимедиа

Бивши љубимац Делија постао херој Виторије.

Александар Катаи је јунак Виторије! Само 60 секунди провео је српски нападач на терену, у мечу Алавес - Валенсија, али је и то било довољно љубимцу Делија да постигне одлучујући погодак и донесе победу домаћину од 2:1 (0:0).

ДРУГИ СУ ВОЗИЛИ ЗВЕРИ НА ЧЕТИРИ ТОЧКА: Пандијани је ИЗАБРАО нешто друго, а сада га је продао (ФОТО)

КАКАВ УВОД ЗА ДЕРБИ: Звездина тројка, Боаћи два пута, серија промашаја и два црвена... (ВИДЕО)

Одлучујући тренутак десио се у 86. минуту: нападач Орлова је примио сјајан пас, изашао један на један са голманом Валенсије и рутински затресао мрежу. Довољно да израсте у хероја меча.

Валенсија је повела у 70. минуту преко Солера, осам минута касније изједначио је Ибаи, да би већ у описаном детаљу српски репрезентативац искористио одлично додавање Собрина и лажњаком постигао мајсторски гол.

Гости су меч завршили са десеторицом, јер је Орелана добио другу јавну опомену.

Алавес је победом умакао Слепим Мишевима на четири корака, сада је 11. на табели са 30 бодова, док су гости остали на 14. месту и на конту имају 26 поена.