Utorak 19. mar 2024.
Umar Sadik

SADIK VEĆ PRORADIO U ALMERIJI: Sevnula levica! Pogledajte prvenac ljubimca Grobara u Španiji (VIDEO)

Nigerijac doneo bod svom timu.

Treći meč u Almeriji, drugi put kao starter i već gol! Umar Sadik postigao je prvenac u španskom drugoligašu u remiju protiv Kartahene (1:1).

STANOJEVIĆ OBJASNIO SVOJ IZLIV BESA: Asano je morao da odigra bolje!

KUP SRBIJE: Partizan rutinski savladao Bačku!

OVO JE MNOGIMA PROMAKLO: Iako nije igrao, Angola jednim potezom BACIO grobare u TRANS! (FOTO)

Gosti su vodili golom Rubena Kstra iz 17. minuta, a onda je dojučerašnji napadača Partizana pokazao zbog čega je plaćen pet miliona evra. Izbegao je ofsjad zamku i levom nogom rutinski realizovao lepu akciju domaćina. Sadik je tako izjednačio rezultat u 65. minutu i doneo svom timu četvrti bod u pet kola Segunde.

U ekipi Almerije od prvog minuta na terenu su bili novopečeni reprezentativac Srbije Nikola Maraš i još jedan bivši as Partizana Radosav Petrović.