САДИК ВЕЋ ПРОРАДИО У АЛМЕРИЈИ: Севнула левица! Погледајте првенац љубимца Гробара у Шпанији (ВИДЕО)

21.10.2020. 23:47
Umar Sadik
Умар Садик / Извор: Фото: Youtube Принсцреен/ЦОРБА/МН Press

Нигеријац донео бод свом тиму.

Трећи меч у Алмерији, други пут као стартер и већ гол! Умар Садик постигао је првенац у шпанском друголигашу у ремију против Картахене (1:1).

СТАНОЈЕВИЋ ОБЈАСНИО СВОЈ ИЗЛИВ БЕСА: Асано је морао да одигра боље!

КУП СРБИЈЕ: Партизан рутински савладао Бачку!

ОВО ЈЕ МНОГИМА ПРОМАКЛО: Иако није играо, Ангола једним потезом БАЦИО гробаре у ТРАНС! (ФОТО)

Гости су водили голом Рубена Кстра из 17. минута, а онда је дојучерашњи нападача Партизана показао због чега је плаћен пет милиона евра. Избегао је офсјад замку и левом ногом рутински реализовао лепу акцију домаћина. Садик је тако изједначио резултат у 65. минуту и донео свом тиму четврти бод у пет кола Сегунде.

У екипи Алмерије од првог минута на терену су били новопечени репрезентативац Србије Никола Мараш и још један бивши ас Партизана Радосав Петровић.