Skip to main content
Uroš Đurđević

UROŠ ĐURĐEVIĆ KAO NEKAD! Ovakav projektil se retko viđa - postigao GOLČINU KOLA U ŠPANIJI (VIDEO)

Prelepo.

Fudbaleri Sporting Hihona slavili su u trećem kolu španse Segunde protiv Đirone sa 2:0 (0:0) na svom stadionu.

KOMBINACIJA O KOJOJ SE PRIČA: Stanković objasnio šta se dogodilo u 70. minutu: "IMAO SAM OSEĆAJ" (VIDEO)

KATAI DOBIO SINA: Otkriveno ZAŠTO je to uradio! A onda Pankov za 4:0 - vidite gol i BAKLJADU delija

STANKOVIĆ NIJE ŽELEO PRED KAMERE: Meč se završio, on odmah otišao sa terena! Milojević zadovoljan igrom

Najpre su u 15. minutu ostali sa igračem manje, Gaspar je zaradio direktan crveni karton.

Potom je i Uroš Đurđević zaradio žuti karton u 37. minutu, ali se u drugo poluvreme ušlo sa izjednačenim snagama, jer su i gostli ostali sa desetoricom, Frankeska je zaradio direktan crveni u sudijskoj nadoknadi.

Domaćin je to iskoristio na najbolji mogući način, tačnije to je uradio bivši fudbaler Partizana.