УРОШ ЂУРЂЕВИЋ КАО НЕКАД! Овакав пројектил се ретко виђа - постигао ГОЛЧИНУ КОЛА У ШПАНИЈИ (ВИДЕО)

26.09.2020. 21:42
Uroš Đurđević
Урош Ђурђевић / Извор: Фото: Twitter printscreen/Alvaro/MN PRess

Прелепо.

Фудбалери Спортинг Хихона славили су у трећем колу шпансе Сегунде против Ђироне са 2:0 (0:0) на свом стадиону.

КОМБИНАЦИЈА О КОЈОЈ СЕ ПРИЧА: Станковић објаснио шта се догодило у 70. минуту: "ИМАО САМ ОСЕЋАЈ" (ВИДЕО)

КАТАИ ДОБИО СИНА: Откривено ЗАШТО је то урадио! А онда Панков за 4:0 - видите гол и БАКЉАДУ делија

СТАНКОВИЋ НИЈЕ ЖЕЛЕО ПРЕД КАМЕРЕ: Меч се завршио, он одмах отишао са терена! Милојевић задовољан игром

Најпре су у 15. минуту остали са играчем мање, Гаспар је зарадио директан црвени картон.

Потом је и Урош Ђурђевић зарадио жути картон у 37. минуту, али се у друго полувреме ушло са изједначеним снагама, јер су и гостли остали са десеторицом, Франкеска је зарадио директан црвени у судијској надокнади.

Домаћин је то искористио на најбољи могући начин, тачније то је урадио бивши фудбалер Партизана.