19°C
30.04.2024.
117.1205
109.1422

LUDNICA KAKVU SRPSKI FUDBAL NE PAMTI! Tri gola u nadoknadi, Partizan se SPASAO, a onda opet POTONUO

14.04.2024. 18:31
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press

Fudbaleri Partizana poraženi su od Čukaričkog sa 3:2 u meču 30. kola Superlige Srbije u utakmici kakvu do sada nismo gledali.

ČUKARIČKI - PARTIZAN 3:2 (1:0)

(Melo 28, Ivanović 51, Nikčević 90+4 - Severina 90, Baždar 90+2)

Stadion Čukaričkog

Sudija: Ilić Milan

Žuti kartoni: Docić, Ivanović, Nikčević (Čukarički), Antić (Partizan)

ČUKARIČKI (4-2-3-1): Samurović - Stanković, Stevanović, Jovanović, Tošić - Sisoko, Docić (od 80. Kovač) - Ivanović, Miladinović, Adžić (od 73. Nikčević) - Vinisijus (od 80. Endijae)

PARTIZAN (4-2-3-1): Jovanović (od 39. Krunić) - Stojković, Marković, Kovačević, Antić - Kastiljo (od 46. Nikolić), Kanute (od 57. Ovusu) - Kalulu (od 57. Severina), Zahid, Goh (od 63. Natho) - Baždar

Domaći tim je do 90. minuta imao 2:0, Partizan se po ko zna koji put vratio i izjednačio, krenuo je i po trijumf, ali je i on primio gol u nadoknadi i na kraju izgubio.

Partizan će na megdan Crvenoj zvezdi, u prvom kolu plej-ofa, otići sa sedam bodova manje i deluje da su crveno-beli večeras napravili ogroman korak ka odbrani titule, bez obzira na ishod derbija.

Otići će i bez Duljaja, koji zbog suspenzije neće voditi tim.

Čukarički u plej-of ide sa pete pozicije i 48 bodova na svom kontu, pa ga čeka velika borba za Evropu.

Golove za domaći tim su postigli Vinisijus u 28., Ivanović u 51. i Nikčević u 90-4. minutu. Strelci za Partizan su bili Severina u 90. i Baždar u 90+2. minutu.

90+4

Ponovo vodi Čukarički

Kakav meč gledamo, treći gol u razmaku od četiri minuta. Novi gol domaćih, Nikčević pogađa za 3:2

90+2

Neverovatno, Partizan izjednačuje

Za dva minuta dva gola crno-belih, strelac Baždar

90'

Sjajan gol Severine

Prelep pogodak Ksandera Severine za povratak nade Partizanu.

75'

Crno-beli bez gola i dalje

Napada Partizan, ali ne može da dođe do gola. Šanse se nižu, mreža domaćina miruje. Pokušao je Duljaj i izmenama, no bez rezultata za sada.

52'

Čukarički vodi 2:0

Brđani dupliraju prednost. Đorđe Ivanović je strelac nakon dodavanja Luke Adžića.

46'

Počelo drugo poluvreme

Nema dileme da će gosti u nastavku susreta krenuti u ofanzivu kako bi anulirali prednost Čukaričkog.

Poluvreme: 1:0

Posle prvih 45 minuta, Čukarički vodi 1:0.

39'

Jovanović ne može da nastavi

Veliki peh za Partizan, golman Jovanović morao je van igre. Umesto njega ušao je Miloš Krunić.

38'

Duljaj požuteo

Trener Partizana Igor Duljaj dobio je žuti karton zbog niza prigovora. Baš zbog četvrtog kartona, on neće moći da vodi derbi protiv Zvezde u sledećem kolu.

28'

Gol Čukaričkog! 1:0

Čukariči je poveo golom Mela na asistenciju Docića, nakon velike zabune u šesnaestercu, strelac je Vinisijus Melo.

19'

Konkretniji Partizan

Gosti su imali više prilika na meču, pre svega preko Zahida. Loša vest po goste je ta što je golman Jovanović ponovo zatražio interevenciju lekara.

4'

Povreda golmana Partizana

Meč maltene nije ni počeo, a golman crno-belih i najbolji igrač Partizana u dosadašnjem delu sezone Aleksandar Jovanović se povredio. Na njega je naleteo protivnički igrač,  nakon čega je čuvar mreže gostiju ostao na zemlji, na kojoj se nalazio nekoliko minuta. Ipak se pridigao i odlučio da nastavi.