ЛУДНИЦА КАКВУ СРПСКИ ФУДБАЛ НЕ ПАМТИ! Три гола у надокнади, Партизан се СПАСАО, а онда опет ПОТОНУО

14.04.2024. 18:31
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Фудбалери Партизана поражени су од Чукаричког са 3:2 у мечу 30. кола Суперлиге Србије у утакмици какву до сада нисмо гледали.

ЧУКАРИЧКИ - ПАРТИЗАН 3:2 (1:0)

(Мело 28, Ивановић 51, Никчевић 90 4 - Северина 90, Баждар 90 2)

Београд

Стадион Чукаричког

Судија: Илић Милан

Жути картони: Доцић, Ивановић, Никчевић (Чукарички), Антић (Партизан)

ЧУКАРИЧКИ (4-2-3-1): Самуровић - Станковић, Стевановић, Јовановић, Тошић - Сисоко, Доцић (од 80. Ковач) - Ивановић, Миладиновић, Аџић (од 73. Никчевић) - Винисијус (од 80. Ендијае)

ПАРТИЗАН (4-2-3-1): Јовановић (од 39. Крунић) - Стојковић, Марковић, Ковачевић, Антић - Кастиљо (од 46. Николић), Кануте (од 57. Овусу) - Калулу (од 57. Северина), Захид, Гох (од 63. Natho) - Баждар

Домаћи тим је до 90. минута имао 2:0, Партизан се по ко зна који пут вратио и изједначио, кренуо је и по тријумф, али је и он примио гол у надокнади и на крају изгубио.

Партизан ће на мегдан Црвеној звезди, у првом колу плеј-офа, отићи са седам бодова мање и делује да су црвено-бели вечерас направили огроман корак ка одбрани титуле, без обзира на исход дербија.

Отићи ће и без Дуљаја, који због суспензије неће водити тим.

Чукарички у плеј-оф иде са пете позиције и 48 бодова на свом конту, па га чека велика борба за Европу.

Голове за домаћи тим су постигли Винисијус у 28., Ивановић у 51. и Никчевић у 90-4. минуту. Стрелци за Партизан су били Северина у 90. и Баждар у 90 2. минуту.

90+4

Поново води Чукарички

Какав меч гледамо, трећи гол у размаку од четири минута. Нови гол домаћих, Никчевић погађа за 3:2

90+2

Невероватно, Партизан изједначује

За два минута два гола црно-белих, стрелац Баждар

90'

Сјајан гол Северине

Прелеп погодак Ксандера Северине за повратак наде Партизану.

75'

Црно-бели без гола и даље

Напада Партизан, али не може да дође до гола. Шансе се нижу, мрежа домаћина мирује. Покушао је Дуљај и изменама, но без резултата за сада.

52'

Чукарички води 2:0

Брђани дуплирају предност. Ђорђе Ивановић је стрелац након додавања Луке Аџића.

46'

Почело друго полувреме

Нема дилеме да ће гости у наставку сусрета кренути у офанзиву како би анулирали предност Чукаричког.

Полувреме: 1:0

После првих 45 минута, Чукарички води 1:0.

39'

Јовановић не може да настави

Велики пех за Партизан, голман Јовановић морао је ван игре. Уместо њега ушао је Милош Крунић.

38'

Дуљај пожутео

Тренер Партизана Игор Дуљај добио је жути картон због низа приговора. Баш због четвртог картона, он неће моћи да води дерби против Звезде у следећем колу.

28'

Гол Чукаричког! 1:0

Чукаричи је повео голом Мела на асистенцију Доцића, након велике забуне у шеснаестерцу, стрелац је Винисијус Мело.

19'

Конкретнији Партизан

Гости су имали више прилика на мечу, пре свега преко Захида. Лоша вест по госте је та што је голман Јовановић поново затражио интеревенцију лекара.