VAŽAN TRIJUMF: TSC ostaje na drugom mestu

08.05.2023. 18:05
FK TSC
FK TSC / Izvor: MN Press

Meč 34. kola.

Fudbaleri TSC-a su slavio na "Čika Dači" protiv Radničkog sa 1:4 (1:2) i sada su korak bliži plasmanu u kvalifikacije za Ligu šampiona

NINKOVIĆ UŠAO DA ČESTITA, ONI GA IZBACILI IZ SVLAČIONICE: Sramna i nasilna scena, a UZROK je vrlo teško objasniti (VIDEO)

SLAVNI FUDBALER IMA VELIKE ZDRAVSTENE PROBLEME, ALI SE NE ČUVA: Radije bih umro nego da ne radim ništa

NENADANI DOBITAK: Eriksen dobio 1,45 miliona

TSC je poveo nakon što je Vasilije Đurić, jedan od boljih igrača Radničkog u drugom delu sezone, igrao rukom u kaznenom prostoru, Đakovac je bio siguran sa bele tačke u 20. minutu.

Izjednačenje je doneo Luka Milunović koji je iskoristio prazan prostor u odbrani gostiju i u 27. minutu je opet bilo nerešeno.

I onda novi penal za TSC, Mitrović je oborio Ratkova, a Đakovac je pogodio prečku.

TSC nešto bolji do kraja poluvremena, a onda Josip Ćalušić glavom pogađa nakon centaršuta Ivana Milosavljevića za 1:2 u 43. minutu.

Na startu drugog dela igre Nemanja Petrović dobrim udarcem sa oko 25 metara pogađa za 1:3 (60.)

Ratkov je uzeo stvar u svoje ruke i pogodio perfektnih šutem sa preko 20 metara za konačnih 1:4 u 86. minutu tada je svima bilo jasno da bodovi idu u Bačku Topolu.