ВАЖАН ТРИЈУМФ: ТСЦ остаје на другом месту

08.05.2023. 18:05
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Меч 34. кола.

Фудбалери ТСЦ-а су славио на "Чика Дачи" против Радничког са 1:4 (1:2) и сада су корак ближи пласману у квалификације за Лигу шампиона

НИНКОВИЋ УШАО ДА ЧЕСТИТА, ОНИ ГА ИЗБАЦИЛИ ИЗ СВЛАЧИОНИЦЕ: Срамна и насилна сцена, а УЗРОК је врло тешко објаснити (ВИДЕО)

СЛАВНИ ФУДБАЛЕР ИМА ВЕЛИКЕ ЗДРАВСТЕНЕ ПРОБЛЕМЕ, АЛИ СЕ НЕ ЧУВА: Радије бих умро него да не радим ништа

НЕНАДАНИ ДОБИТАК: Ериксен добио 1,45 милиона

ТСЦ је повео након што је Василије Ђурић, један од бољих играча Радничког у другом делу сезоне, играо руком у казненом простору, Ђаковац је био сигуран са беле тачке у 20. минуту.

Изједначење је донео Лука Милуновић који је искористио празан простор у одбрани гостију и у 27. минуту је опет било нерешено.

И онда нови пенал за ТСЦ, Митровић је оборио Раткова, а Ђаковац је погодио пречку.

ТСЦ нешто бољи до краја полувремена, а онда Јосип Ћалушић главом погађа након центаршута Ивана Милосављевића за 1:2 у 43. минуту.

На старту другог дела игре Немања Петровић добрим ударцем са око 25 метара погађа за 1:3 (60.)

Ратков је узео ствар у своје руке и погодио перфектних шутем са преко 20 метара за коначних 1:4 у 86. минуту тада је свима било јасно да бодови иду у Бачку Тополу.