15°C
29.04.2024.
117.1527
109.2537

VELIKI PREOKRET U LUKSEMBURGU: Zvezda dobila protivnika u kvalifikacijama za Ligu šampiona

26.07.2022. 21:25
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press

Neočekivano!?

Fudbaleri Crvene zvezde dobili su protivnika u trećem kolu Lige šampiona, na megdan beograskim crveno-belima će ići jermenski Pjunik, koji je bio bolji od Didelanža, pošto je slavio u drugom meču u Luksemburgu 4:1.

KANGA SPREMAN ZA RADNIK: Surduličani dužnici od prošle godine

POPOVIĆ MORA POD NOŽ: Zvezdina "zlatna rezerva" na OPERACIONOM STOLU!

DOBRE VESTI ZA NAVIJAČE: Crvena zvezda sutra pušta u prodaju ulaznice za Radnik

Jermeni su "jurili" prednost u Didelanžu, posle neuspeha u prvom duelu na svom terenu (1:0). Ipak, nije dobro počelo po njih, domaći su poveli u 21. minutu preko Hasana i činilo se da je sve u rukama tima Karlosa Fangera. No, gosti su uzvratili posle svega tri minuta, Žuninjo je poravnao rezultat.

U nastavku je Pjunik načinio totalni preokret, prvo Juričić u 54, a potom i Otubandžu 76. minutu su okrenuli ukupni rezultat u korist svog tima.

Juričić je drugim golom overio pobedu svoje ekipe u 85. minutu i tako zakazao duel sa timom Dejana Stankovića.

Prvi duel se igra na stadionu Rajko Mitić trećeg avgusta, revanš je šest dana kasnije u Jermeniji.

BONUS VIDEO: Pogledajte Snežanu Borjan, suprugu Milana Borjana, kako uživa na bazenu