ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ У ЛУКСЕМБУРГУ: Звезда добила противника у квалификацијама за Лигу шампиона

26.07.2022. 21:25
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Неочекивано!?

Фудбалери Црвене звезде добили су противника у трећем колу Лиге шампиона, на мегдан београским црвено-белима ће ићи јерменски Пјуник, који је био бољи од Диделанжа, пошто је славио у другом мечу у Луксембургу 4:1.

КАНГА СПРЕМАН ЗА РАДНИК: Сурдуличани дужници од прошле године

ПОПОВИЋ МОРА ПОД НОЖ: Звездина "златна резерва" на ОПЕРАЦИОНОМ СТОЛУ!

ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА НАВИЈАЧЕ: Црвена звезда сутра пушта у продају улазнице за Радник

Јермени су "јурили" предност у Диделанжу, после неуспеха у првом дуелу на свом терену (1:0). Ипак, није добро почело по њих, домаћи су повели у 21. минуту преко Хасана и чинило се да је све у рукама тима Карлоса Фангера. Но, гости су узвратили после свега три минута, Жунињо је поравнао резултат.

У наставку је Пјуник начинио тотални преокрет, прво Јуричић у 54, а потом и Отубанџу 76. минуту су окренули укупни резултат у корист свог тима.

Јуричић је другим голом оверио победу своје екипе у 85. минуту и тако заказао дуел са тимом Дејана Станковића.

Први дуел се игра на стадиону Рајко Митић трећег августа, реванш је шест дана касније у Јерменији.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте Снежану Борјан, супругу Милана Борјана, како ужива на базену