VELIKI PROBLEM PRED SRBIJU: Prvi golman Norveške u očajnoj formi!

Glavobolja za Skandinavce.

Jedna od glavnih fudbalskih tema u norveškim medijima je slučaj Runea Jarštajna, prvog čuvara mreže reprezentaciji, jer je izgubio mesto među stativama u Herti iz Berlina.

ŽREB JE U UTORAK: Ovo su svi potencijalni rivali Srbije u Ligi nacija

PANIKA U ITALIJI: Klubovi Serije A sazvali HITAN sastanak zbog KORONAVIRUSA (FOTO)

VINISIJUS OTKRIO: Ronaldo ušao u svlačionicu na poluvremenu El Klasika i evo šta je rekao igračima Reala

Posle poraza od Kelna u pretposlednjem kolu, kod kuće (0:5), trener berlinskog kluba Aleksander Nuri premestio je iskusnog golmana na klupu, a na liniju poslao Tomasa Krafta. Ta promena mu nije nešto naročito donela, pošto je Herta primila tri gola u Dizeldorfu, ali je uspela da osvoji bod (3:3).

- Ovo je zaista loša vest. Nije dobro kada član prve postave reprezentacije ne igra u svom klubu. Ako Jarštajn ostane na klupi do baraža, biće to baš loša stvar za Norvešku. Mada, s obzirom na njegovo iskustvo, mislim da će biti spreman za meč sa Srbijom - konstatovao je Erik Huseklep nekadašnji reprezentativac našeg protivnika u baražu.