ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ПРЕД СРБИЈУ: Први голман Норвешке у очајној форми!

02.03.2020. 15:05 15:06
rune
руне / Извор: Профимедиа

Главобоља за Скандинавце.

Једна од главних фудбалских тема у норвешким медијима је случај Рунеа Јарштајна, првог чувара мреже репрезентацији, јер је изгубио место међу стативама у Херти из Берлина.

ЖРЕБ ЈЕ У УТОРАК: Ово су сви потенцијални ривали Србије у Лиги нација

ПАНИКА У ИТАЛИЈИ: Клубови Серије А сазвали ХИТАН састанак због КОРОНАВИРУСА (ФОТО)

ВИНИСИЈУС ОТКРИО: Роналдо ушао у свлачионицу на полувремену Ел Класика и ево шта је рекао играчима Реала

После пораза од Келна у претпоследњем колу, код куће (0:5), тренер берлинског клуба Александер Нури преместио је искусног голмана на клупу, а на линију послао Томаса Крафта. Та промена му није нешто нарочито донела, пошто је Херта примила три гола у Дизелдорфу, али је успела да освоји бод (3:3).

- Ово је заиста лоша вест. Није добро када члан прве поставе репрезентације не игра у свом клубу. Ако Јарштајн остане на клупи до баража, биће то баш лоша ствар за Норвешку. Мада, с обзиром на његово искуство, мислим да ће бити спреман за меч са Србијом - констатовао је Ерик Хусеклеп некадашњи репрезентативац нашег противника у баражу.