VELIKO IZNENAĐENJE: Grof Božović ŠOKIRAO Zenit, Manćini na KOLENIMA! (FOTO)

15.10.2017. 19:51
Miodrag Božović
Miodrag Božović / Izvor: MN Press

Neočekivano.

Veliko iznenađenje desilo se u 13. kolu Premijer ligi Rusije! Ekipa Arsenala iz Tule, koju sa klupe predvodi bivši trener Crvene zvezde Miodrag Grof Božović, savladala je u Sankt Peterburgu favorizovani Zenit (1:0) i priredila senzaciju nedelje na terenima širom Evrope.

NASTAVIO TEROR: Junak Orlova NEMILOSRDAN i u svom klubu! (VIDEO)

NOVA SMRT NA TERENU: Samo se SUDARIO sa PROTIVNIČKIM igračem, svi su ostali u ŠOKU! (VIDEO+FOTO)

Roberto Manćini
Roberto Manćini / Izvor: MN Press

INSTAGRAM SE PUŠI: Šampionka u TANGAMA! Ivana Maksimović u do sad NEVIĐENOM izdanju (FOTO)

Iako je domaćin uputio čak devet šuteva ka golmanu Gabulovu, gosti su stigli do pobede, a jedini gol postigao je Evans Kangva u 85. minutu.

U timu Zenita svih 90 minuta odigrao je kapiten reprezentacije Srbije Branislav Ivanović, ali ni njegova dobra partija nije pomogla lideru da izbegne prvi poraz u šampionatu. Arsenal trenutno zauzima deveto mesto sa 17 bodova, dok je tim iz Sankt Peterburga i dalje na čelu sa 28 poena, ispred gradskih rivala Lokomotive (26) i Spartaka iz Moskve (24).