ВЕЛИКО ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Гроф Божовић ШОКИРАО Зенит, Манћини на КОЛЕНИМА! (ФОТО)

15.10.2017. 19:51
Miodrag Božović
Миодраг Божовић / Извор: МН Press

Неочекивано.

Велико изненађење десило се у 13. колу Премијер лиги Русије! Екипа Арсенала из Туле, коју са клупе предводи бивши тренер Црвене звезде Миодраг Гроф Божовић, савладала је у Санкт Петербургу фаворизовани Зенит (1:0) и приредила сензацију недеље на теренима широм Европе.

НАСТАВИО ТЕРОР: Јунак Орлова НЕМИЛОСРДАН и у свом клубу! (ВИДЕО)

НОВА СМРТ НА ТЕРЕНУ: Само се СУДАРИО са ПРОТИВНИЧКИМ играчем, сви су остали у ШОКУ! (ВИДЕО ФОТО)

Roberto Manćini
Роберто Манћини / Извор: МН Press

ИНСТАГРАМ СЕ ПУШИ: Шампионка у ТАНГАМА! Ивана Максимовић у до сад НЕВИЂЕНОМ издању (ФОТО)

Иако је домаћин упутио чак девет шутева ка голману Габулову, гости су стигли до победе, а једини гол постигао је Еванс Кангва у 85. минуту.

У тиму Зенита свих 90 минута одиграо је капитен репрезентације Србије Бранислав Ивановић, али ни његова добра партија није помогла лидеру да избегне први пораз у шампионату. Арсенал тренутно заузима девето место са 17 бодова, док је тим из Санкт Петербурга и даље на челу са 28 поена, испред градских ривала Локомотиве (26) и Спартака из Москве (24).