VELIKO IZNENAĐENJE NA TEATRU SNOVA: Barnli ŠOKIRAO Matića! Lingard SPASIO Murinja! (VIDEO)

26.12.2017. 18:03
Džesi Lingard
Džesi Lingard / Izvor: Reuters
Na programu 20. kolo Premijer lige.

Nisu uspeli fudbaleri Mančester junajteda da se oporave od nedavnog šoka i primljenog gola u poslednjim sekundama na gostovanju Lesteru (2:2). Izabranici Žozea Murinja doživeli su novi udarac u 20. kolu Premijer lige pred svojim navijačima od Barnlija, koji je ispustio pobedu na Teatru Snova - 2:2!

MILAN KRENUO U AKCIJU: Roso-Neri našli ZAMENU za Donarumu! Na San Siro STIŽE reprezentativac!

Stigla nova ponuda za Tošića, i to iz Premijer lige

Uprkos dominaciji i velikom broju propuštenih prilika, tim za koji je svih 90 minuta odigrao srpski reprezentativac Nemanja Matić, morao je da juri rezultatski minus. Gosti su iz prva tri šuta ka De Hei postigli dva gola, a nedugo posle toga uzdrmali i prečku.

Prvi gol je Junajted primio posle nezamislive greške odbrane, kada je Barns iz peterca savladao španskog čuvara mreže, da bi Defur u finišu prvog poluvremena majstorijom iz "slobodnjaka" doneo nedostižnih 2:0.

Čast Đavola spasao je dvostruki strelac Džesi Lingard, golovima u 53. i 90. minutu, pa su fudbaleri Mančestera neporaženi napustili teren.

Čelsi je na krilima španskog tandema Alvaro Morata-Markos Alonso rutinski izašli na kraj sa Brajtonom, dok je u Bornmutu viđeno čak šest golova. Gosti sa Apton Parka imali su pobedu golom Arnautovića u 89. minutu, koji je bio dvostruki strelac za Čekićare, ali je Vilson u sudijskoj nadoknadi doneo remi domaćinu.

U prvom meču dana Totenhem je deklasirao Sautempton (više pročitajte OVDE), dok je strelac za Svece bio još jedan srpski reprezentativac Dušan Tadić (njegov gol pogledajte OVDE).

NIKO KAO ON: Kejn je postavio NOVE standarde u Evropi (FOTO)

Liverpul je u poslednjem meču igranom u utorak deklasirao nejaki Svonsi, a srpski reprezentativac Marko Grujić nije bio u konkurenciji zbog povrede šake.