26.04.2024.
117.1627
109.3752

SLOM PAZARA ZA 180 SEKUNDI: Slobodan PROJEKTILOM pocepao mrežu! Rikardo SUROVO kaznio Ostojićevu GREŠKU (VIDEO)

08.08.2021. 22:19
Slobodan Urošević
Slobodan Urošević / Izvor: Foto: FK Partizan
Partizan grabi ka nova tri boda.

Samo tri minuta igre u drugom poluvremenu, bilo je dovoljno fudbalerima Partizana da dupliraju vođstvo u Novom Pazaru.

PARNI VALJAK VODI U PAZARU: Natho EVROGOLOM "iz svlačionice" SLOMIO otpor domaćina (VIDEO)

(UŽIVO) DRUGO POLUVREME: Urošević duplira prendnost Partizan (VIDEO)

SUPERLIGA: Prvenac Vojvodine! ISTORIJSKI trijumf Kolubare, pao učesnik evropskog takmičenja!

Sjajnu akciju crno-belih u 48. minutu započeo je Miloš Jojić koji je dodao loptu Slobodanu Uroševiću, pa je levi bek Partizana silovito šutirao iskosa ka golu Ostojića, njegov udarac završio je u "maloj mrežici" golmana Pazaraca.

Samo 12 minuta kasnije, neverovatan kiks napravio je čuvar mreže Novog Pazara. Posle ubačene lopte, Ostojić je u padu uhvatio "bubamaru", ali mu je ona ispala i došla Rikardo Gomešu, koji ovaj poklon nije propustio da pretvori u pogodak za nedostižnih - 0:3.

Parni valjak gazi ka novom trijumfu. Četvrtom u sezoni, ako odbrana Stanojevićevog tima na napravi kiks, ponovo bez primljenog gola.

Pogledajte kako izgled Džoli, supruga MMA borca Dastina Porijea.