ZVEZDA DVOCIFRENA: Mreža Slovenaca PUNA DO VRHA!

23.01.2017. 14:36
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press

Izabranici Miodraga Božovića raspucani.

Crvena zvezda je pregazila slovenačkog trećeligaša Jadran (10:0) i tako posle Ankarana (7:0) ponovila veoma efikasnu igru iako je trener Miodrag Božović na teren poslao igrače koji nisu do sad bili u prvom planu ili su imali manju minutažu u jesenjem delu sezone.

ŠTA ĆE NA OVO REĆI GROBARI? Fudbaleru Partizana IDOL legenda Zvezde (FOTO)

Novajlija Nemanja Milić je doveo Zvezdu u vođstvo u 25. minutu, a isti igrač je duplirao prednost u 31. minutu. Pred poluvreme je gol dao i Milan Pavkov, pa se na odmor otišlo rezultatom 3:0. U nastavku igre, već u 46. minutu, Kljajić postiže autogol, a Lazar Romanić je postigao tri gola, u 53, 61. i 81. minutu. Vladimir Jovović je bio strelac u 65, a Milan Senić u 82. za konačnih 10:0.

BILI SU RIVALI U VEČITOM DERBIJU: Bivši igrač Zvezde kod nekadašnjeg trenera Partizana! (FOTO)

Crvena zvezda je prvo poluvreme igrala u sledećem sastavu: Vićić – Petković, Frimpong, Rendulić, Ristić – Račić Andrija Luković, Adžić, Milić – Vujaklija, Pavkov. Drugo poluvreme: Stanković, Mijailović, Đorđević, Stojanović, Milošević, Nikolić, Ilić, Senić, Jovović, Vučićević, Romanić.

ZBOG NJIH NEMA EVROPE: Ovi igrači su ODBILI reprogram, hoće lovu ODMAH!

Posle današnjeg meča ekspedicija Crvene zvezde se vraća u Beograd, a potom putuje na Kipar u petak.

BAJKO JE MAČKA: Evo šta radi i sa kim se najviše DRUŽI u Azerbejdžanu ljubimac DELIJA (FOTO)