ЗВЕЗДА ДВОЦИФРЕНА: Мрежа Словенаца ПУНА ДО ВРХА!

23.01.2017. 14:36
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Изабраници Миодрага Божовића распуцани.

Црвена звезда је прегазила словеначког трећелигаша Јадран (10:0) и тако после Анкарана (7:0) поновила веома ефикасну игру иако је тренер Миодраг Божовић на терен послао играче који нису до сад били у првом плану или су имали мању минутажу у јесењем делу сезоне.

ШТА ЋЕ НА ОВО РЕЋИ ГРОБАРИ? Фудбалеру Партизана ИДОЛ легенда Звезде (ФОТО)

Новајлија Немања Милић је довео Звезду у вођство у 25. минуту, а исти играч је дуплирао предност у 31. минуту. Пред полувреме је гол дао и Милан Павков, па се на одмор отишло резултатом 3:0. У наставку игре, већ у 46. минуту, Кљајић постиже аутогол, а Лазар Романић је постигао три гола, у 53, 61. и 81. минуту. Владимир Јововић је био стрелац у 65, а Милан Сенић у 82. за коначних 10:0.

БИЛИ СУ РИВАЛИ У ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ: Бивши играч Звезде код некадашњег тренера Партизана! (ФОТО)

Црвена звезда је прво полувреме играла у следећем саставу: Вићић – Петковић, Фримпонг, Рендулић, Ристић – Рачић Андрија Луковић, Аџић, Милић – Вујаклија, Павков. Друго полувреме: Станковић, Мијаиловић, Ђорђевић, Стојановић, Милошевић, Николић, Илић, Сенић, Јововић, Вучићевић, Романић.

ЗБОГ ЊИХ НЕМА ЕВРОПЕ: Ови играчи су ОДБИЛИ репрограм, хоће лову ОДМАХ!

После данашњег меча експедиција Црвене звезде се враћа у Београд, а потом путује на Кипар у петак.

БАЈКО ЈЕ МАЧКА: Ево шта ради и са ким се највише ДРУЖИ у Азербејџану љубимац ДЕЛИЈА (ФОТО)