USPEŠNA PROVERA CRVENE ZVEZDE: Prvi tim ubedljivo savladao hrabre omladince (VIDEO)

16.05.2020. 10:28 17:13
Aleksa Vukanović
Aleksa Vukanović / Izvor: Foto: FK Crvena zvezda

Posle dva meseca, ponovo u akciji.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su omladince u prvoj utakmici posle pauze zbog pandemije korona virusa rezultatom 3:0. Meč je odigran na pomoćnom terenu stadiona "Rajko Mitić", a prvi gol je postigao Milan Pavkov već u trećem minutu i to je bio jedini pogodak u prvom delu. Prednost seniorskog tima duplirao je Njegoš Petrović bombom u svom stilu u šestom minutu nastavka, a konačnih 3:0 postavio je Aleksa Vukanović u 71. minutu.

KONAČNO NEŠTO KONKRETNO: Mrkela progovorio o Zvezdinim POJAČANJIMA

VUKANOVIĆ OTKRIO: Nisam Gardista, nego... (VIDEO)

MRKELA: Prinuđeni smo da prodajemo najbolje

Tok meča možete ispratiti u nastavku.

KRAJ:
Prvi tim Crvene zvezde savladao je omladince rezultatom 3:0!
79. minut:
Šutirao je Ben, ali se istakao golman Guteša.
71. minut:
GOL 3:0! Aleksa Vukanović je glavom zatresao mrežu posle centaršuta Simića sa leve strane.
63. minut:
Dušan Jovančić i Veljko Simić su zamenili Ričmonda Boaćija i Milana Rodića.
55. minut:
Dobru šansu je propustio Garsija, nakon što ga je proigrao Ben.
46. minut:
GOL 2:0! Bomba Njegoša Petrovića.
41. minut:
Utakmica je nastavljena.
POLUVREME:
Gotov je prvi deo igre koji je trajao 40 minuta. Rezultat je 1:0 za prvi tim crveno-belih.
31. minut:
Željko Gavrić je pogodio stativu, a lopta se odbila na nogu Mirku Ivaniću koji je šutirao u prečku.
23. minut:
Prva izmena u ekipi Crvene zvezde. Miloš Vulić je zamenio Sekua Sanoga.
20. minut:
Sada je Gavrić imao izvrsnu priliku, ali je Katić još jednom izvrsno intervenisao.
11. minut:
Milan Pavkov je izašao sam ispred golmana Andrije Katića, ali je mladi čuvar mreže izašao kao pobednik.
3. minut:
GOL 1:0! Mirko Ivanić je pogodio stativu, na loptu je natrčao Milan Pavkov i smestio je u mrežu.
1. minut:
Utakmica je počela.

PRVI TIM - OMLADINCI 3:0

STRELCI: Pavkov 3. Petrović 46. Vukanović 71.

PRVI TIM: Borjan - Gobeljić, Degenek, Babić, Konatar - Sanogo (od 23. Vulić), Ivanić, Nikolić, Gavrić - Tomane, Pavkov. Drugo poluvreme: Popović - Gajić, Pankov, Milunović, Rodić (od 63. Simić) - Petrović, Jovičić, Ben, Garsija - Vukanović, Boaći (od 63. Jovančić).

OMLADINCI: Katić - Mitrović, Lukić, Milikić, Blagojević - Matić, Novaković, Piplica, Babić, Radulović - Burmaz. Drugo poluvreme: Guteša - Gačić, Pisar, Savić, Stajić - Pavlović, Ilić, Bačanin, Njamculović, Pešović - Panić.

Video snimak utakmice možete gledati na sledećem linku.

Pogledajte kako izgleda Lana Rouds, porno zvezda kojoj se udvaraju mnogi fudbaleri.

SEZONA IZ SNOVA: Rajković na VELIKA vrata stiže u Španiju!

VAŽNO ZA ZVEZDU I PARTIZAN: Predstavnik Srbije dobio novu MINU na putu ka Ligi šampiona!

TAKVOG SMO ČEKALI: Uporedio bivšeg igrača Partizana sa VEČITIM ljubimcem Delija!