УСПЕШНА ПРОВЕРА ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Први тим убедљиво савладао храбре омладинце (ВИДЕО)

16.05.2020. 10:28 17:13
Aleksa Vukanović
Алекса Вукановић / Извор: Фото: ФК Црвена звезда

После два месеца, поново у акцији.

Фудбалери Црвене звезде савладали су омладинце у првој утакмици после паузе због пандемије корона вируса резултатом 3:0. Меч је одигран на помоћном терену стадиона "Рајко Митић", а први гол је постигао Милан Павков већ у трећем минуту и то је био једини погодак у првом делу. Предност сениорског тима дуплирао је Његош Петровић бомбом у свом стилу у шестом минуту наставка, а коначних 3:0 поставио је Алекса Вукановић у 71. минуту.

КОНАЧНО НЕШТО КОНКРЕТНО: Мркела проговорио о Звездиним ПОЈАЧАЊИМА

ВУКАНОВИЋ ОТКРИО: Нисам Гардиста, него... (ВИДЕО)

МРКЕЛА: Принуђени смо да продајемо најбоље

Ток меча можете испратити у наставку.

КРАЈ:
Први тим Црвене звезде савладао је омладинце резултатом 3:0!
79. минут:
Шутирао је Бен, али се истакао голман Гутеша.
71. минут:
ГОЛ 3:0! Алекса Вукановић је главом затресао мрежу после центаршута Симића са леве стране.
63. минут:
Душан Јованчић и Вељко Симић су заменили Ричмонда Боаћија и Милана Родића.
55. минут:
Добру шансу је пропустио Гарсија, након што га је проиграо Бен.
46. минут:
ГОЛ 2:0! Бомба Његоша Петровића.
41. минут:
Утакмица је настављена.
ПОЛУВРЕМЕ:
Готов је први део игре који је трајао 40 минута. Резултат је 1:0 за први тим црвено-белих.
31. минут:
Жељко Гаврић је погодио стативу, а лопта се одбила на ногу Мирку Иванићу који је шутирао у пречку.
23. минут:
Прва измена у екипи Црвене звезде. Милош Вулић је заменио Секуа Санога.
20. минут:
Сада је Гаврић имао изврсну прилику, али је Катић још једном изврсно интервенисао.
11. минут:
Милан Павков је изашао сам испред голмана Андрије Катића, али је млади чувар мреже изашао као победник.
3. минут:
ГОЛ 1:0! Мирко Иванић је погодио стативу, на лопту је натрчао Милан Павков и сместио је у мрежу.
1. минут:
Утакмица је почела.

ПРВИ ТИМ - ОМЛАДИНЦИ 3:0

СТРЕЛЦИ: Павков 3. Петровић 46. Вукановић 71.

ПРВИ ТИМ: Борјан - Гобељић, Дегенек, Бабић, Конатар - Саного (од 23. Вулић), Иванић, Николић, Гаврић - Томане, Павков. Друго полувреме: Поповић - Гајић, Панков, Милуновић, Родић (од 63. Симић) - Петровић, Јовичић, Бен, Гарсија - Вукановић, Боаћи (од 63. Јованчић).

ОМЛАДИНЦИ: Катић - Митровић, Лукић, Миликић, Благојевић - Матић, Новаковић, Пиплица, Бабић, Радуловић - Бурмаз. Друго полувреме: Гутеша - Гачић, Писар, Савић, Стајић - Павловић, Илић, Бачанин, Њамцуловић, Пешовић - Панић.

Видео снимак утакмице можете гледати на следећем линку.

Погледајте како изгледа Лана Роудс, порно звезда којој се удварају многи фудбалери.

СЕЗОНА ИЗ СНОВА: Рајковић на ВЕЛИКА врата стиже у Шпанију!

ВАЖНО ЗА ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН: Представник Србије добио нову МИНУ на путу ка Лиги шампиона!

ТАКВОГ СМО ЧЕКАЛИ: Упоредио бившег играча Партизана са ВЕЧИТИМ љубимцем Делија!