MUNDIJAL, 3. DAN: Francuzi rešili Australiju, Saudijci priredili jedino iznenađenje dana

22.11.2022. 10:27 22:48
Svetsko prvenstvo Katar
Svetsko prvenstvo Katar / Izvor: Profimedia

Četiri utakmice na najvećoj sceni.

Završen je treći dan Svetskog prvenstva u fudbalu u Kataru. Na programu su bile četiri utakmice, prvi put otkako je Mundijal otvoren. Veliko iznenađenje se desilo ujutro kada je Saudijska Arabija pobedila Argentinu sa 2:1.

Zatim su viđena dva meča bez golova. Prvo su igrali Tunis i Danska, a zatim je najnepopularniji rezultat viđen i na susretu Poljska - Meksiko.

Za kraj je konačno viđeno dosta golova. Australija je povela sa 1:0 protiv Francuske, ali su izabranici Didije Dešana na kraju pobedili sa 4:1.

NIŠTA MU NIJE ODGOVORIO! Piksi pitao Mitra na treningu ono što zanima celu Srbiju (VIDEO)

SAHRANIO JE SRBIJU, DUGO SE NISMO OPORAVILI OD ONOGA ŠTO JE URADIO: Ipak, ove informacije je MALO KO ZNAO i predstavljaju ga na drugi način

JESTE GA VIDELI? Lane Jovanović se pojavio na RTS-u, ljudi odmah reagovali! Samo JEDNA stvar se promenila (FOTO)

22.:00
Meč je završen, Francuska je slavila 4:1 protiv Australije. Izveštaj sa meča pročitajte OVDE.

21.35
Olivije Žiru - klasa! Još jedan pogodak špica Milana, sada je to već ubedljivih 4:1 za Francuze.

21.30
Kilijan Mbape postiže treći gol za Francusku, sada je 3:1 za favorizovani sastav.

20.50
Na poluvremenu je rezultat 2:1 za Francusku protiv reprezentacije Australije.
20.33
Olivije Žiru postiže svoj 50. gol za reprezentaciju. Majstor šesnaesterca je preokrenuo rezultat, sada je 2:1 za francusku reprezentaciju.

20.25
Rabio je izjednačio rezultat na 1:1.

20.10
Australija je šokantno povela protiv Francuske, strelac je Kreg Gudvin. Usput se povredio i Lukas Ernandez.
20.00
Počela je utakmica Francuska - Australija.
18.55
Kraj. Meksiko - Poljska 0:0. Izveštaj sa meča pročitajte OVDE.
18.15
Robert Levandovski je promašio penal i nije postigao prvi gol na Mundijalima.
17.50
Bez golova odlaze na odmor Poljaci i Meksikanci.
17.00
Počeo je meč Meksiko - Poljska.
15.50
Kraj. Danska - Tunis 0:0. Izveštaj sa meča pročitajte OVDE.
14.50
Zanimljiva utakmica, ali bez golova u prvih 45 minuta. Tunis je mogao do vođstva u 42. minutu, kada je Šmajhel na maestralan način odbranio zicer Žebaliju.

14:00 Danska - Tunis

13.08
Prva senzacija na Mundijalu u Kataru. Saudijska Arabija je savladala Argentinu 2:1. Izveštaj sa meča pročitajte OVDE.
12.15
Legendarni Mladen Delić bi rekao: "Ljudi moji, da li je to moguće? Ludnica, šta je ovo..." Saudijska Arabija je preokrenula rezultat za pet minuta. Salem Al Davsari je poslao raketu u gornji levi ugao Romera za najavu senzacije, 1:2 u 53. minutu.
12.10
Kakav šok za Argentinu, 1:1! Saleh Al Šehri je izjednačio rezultat u 49. minutu iz prvog šuta ka golu apsolutnog favorita na ovoj utakmici.
11.53
Kraj prvog poluvremena u kojem su poništena dva gola Argentini zbog ofsajda, a u kojem selekcija iz Azije nije šutnula na gol protivnika.
11:28
Lautaro Martinez je postigao gol, ali je VAR reagovao jer je napadač "gaučosa" ramenom bio u minimalnom ofsajdu.

11.08
Posle intervencije VAR sobe dosuđen je penal za Argentinu. Lionel Mesi je bio siguran u 10. minutu za 1:0.

11:00 Argentina - Saudijska Arabija

Argentina je jedan od favorita turnira u Kataru. “Gaučosi” imaju vrlo iskusnu ekipu sa paklenim napadačkim trilingom Mesi – Martinez – Di Marija koji startuje u uvodnoj utakmici protiv Saudijaca.

Mundijal u Katar biće poslednja šansa za Mesija da sa reprezentacijom osvoji “zlatni globus”.Zato će svaki meč dvostrukog prvaka sveta biti nabijen posebnim emocijama...

Da li vam uliva poverenje ovaj sastav "gaučosa"?

Argentina: Martinez - Molina, Romero, Otmamendi, Taljafiko - De Paul, Paredes, Gomez - Mesi, Martinez, Di Marija.

NE PROPUSTITE! Sve vesti o Mundijalu u Kataru pročitajte OVDE.