МУНДИЈАЛ, 3. ДАН: Французи решили Аустралију, Саудијци приредили једино изненађење дана

22.11.2022. 10:27 22:48
Svetsko prvenstvo Katar
Светско првенство Катар / Извор: Профимедиа

Четири утакмице на највећој сцени.

Завршен је трећи дан Светског првенства у фудбалу у Катару. На програму су биле четири утакмице, први пут откако је Мундијал отворен. Велико изненађење се десило ујутро када је Саудијска Арабија победила Аргентину са 2:1.

Затим су виђена два меча без голова. Прво су играли Тунис и Данска, а затим је најнепопуларнији резултат виђен и на сусрету Пољска - Мексико.

За крај је коначно виђено доста голова. Аустралија је повела са 1:0 против Француске, али су изабраници Дидије Дешана на крају победили са 4:1.

НИШТА МУ НИЈЕ ОДГОВОРИО! Пикси питао Митра на тренингу оно што занима целу Србију (ВИДЕО)

САХРАНИО ЈЕ СРБИЈУ, ДУГО СЕ НИСМО ОПОРАВИЛИ ОД ОНОГА ШТО ЈЕ УРАДИО: Ипак, ове информације је МАЛО КО ЗНАО и представљају га на други начин

ЈЕСТЕ ГА ВИДЕЛИ? Лане Јовановић се појавио на РТС-у, људи одмах реаговали! Само ЈЕДНА ствар се променила (ФОТО)

22.:00
Меч је завршен, Француска је славила 4:1 против Аустралије. Извештај са меча прочитајте ОВДЕ.

21.35
Оливије Жиру - класа! Још један погодак шпица Милана, сада је то већ убедљивих 4:1 за Французе.

21.30
Килијан Мбапе постиже трећи гол за Француску, сада је 3:1 за фаворизовани састав.

20.50
На полувремену је резултат 2:1 за Француску против репрезентације Аустралије.
20.33
Оливије Жиру постиже свој 50. гол за репрезентацију. Мајстор шеснаестерца је преокренуо резултат, сада је 2:1 за француску репрезентацију.

20.25
Рабио је изједначио резултат на 1:1.

20.10
Аустралија је шокантно повела против Француске, стрелац је Крег Гудвин. Успут се повредио и Лукас Ернандез.
20.00
Почела је утакмица Француска - Аустралија.
18.55
Крај. Мексико - Пољска 0:0. Извештај са меча прочитајте ОВДЕ.
18.15
Роберт Левандовски је промашио пенал и није постигао први гол на Мундијалима.
17.50
Без голова одлазе на одмор Пољаци и Мексиканци.
17.00
Почео је меч Мексико - Пољска.
15.50
Крај. Данска - Тунис 0:0. Извештај са меча прочитајте ОВДЕ.
14.50
Занимљива утакмица, али без голова у првих 45 минута. Тунис је могао до вођства у 42. минуту, када је Шмајхел на маестралан начин одбранио зицер Жебалију.

14:00 Данска - Тунис

13.08
Прва сензација на Мундијалу у Катару. Саудијска Арабија је савладала Аргентину 2:1. Извештај са меча прочитајте ОВДЕ.
12.15
Легендарни Младен Делић би рекао: "Људи моји, да ли је то могуће? Лудница, шта је ово..." Саудијска Арабија је преокренула резултат за пет минута. Салем Ал Давсари је послао ракету у горњи леви угао Ромера за најаву сензације, 1:2 у 53. минуту.
12.10
Какав шок за Аргентину, 1:1! Салех Ал Шехри је изједначио резултат у 49. минуту из првог шута ка голу апсолутног фаворита на овој утакмици.
11.53
Крај првог полувремена у којем су поништена два гола Аргентини због офсајда, а у којем селекција из Азије није шутнула на гол противника.
11:28
Лаутаро Мартинез је постигао гол, али је ВАР реаговао јер је нападач "гаучоса" раменом био у минималном офсајду.

11.08
После интервенције ВАР собе досуђен је пенал за Аргентину. Лионел Меси је био сигуран у 10. минуту за 1:0.

11:00 Аргентина - Саудијска Арабија

Аргентина је један од фаворита турнира у Катару. “Гаучоси” имају врло искусну екипу са пакленим нападачким трилингом Меси – Мартинез – Ди Марија који стартује у уводној утакмици против Саудијаца.

Мундијал у Катар биће последња шанса за Месија да са репрезентацијом освоји “златни глобус”.Зато ће сваки меч двоструког првака света бити набијен посебним емоцијама...

Да ли вам улива поверење овај састав "гаучоса"?

Аргентина: Мартинез - Молина, Ромеро, Отмаменди, Таљафико - Де Паул, Паредес, Гомез - Меси, Мартинез, Ди Марија.

НЕ ПРОПУСТИТЕ! Све вести о Мундијалу у Катару прочитајте ОВДЕ.