ABA LIGA: FMP slomio otpor Primorske u poslednjoj četvrtini

08.02.2020. 22:05
Aleksa Radanov
Aleksa Radanov / Izvor: Foto: FMP

Panteri stigli do 10. pobede.

Ekipa FMP-a savladala je u Železniku ekipu Primorske sa 77:65 (22:17, 10:17, 23:17, 22:14) u 19. kolu ABA lige i tako ostvarili 10. pobedu u regionalnom takmičenju, dok su gosti doživeli osmi poraz.

SADA I ZVANIČNO: Vest iz Bara koja će OBRADOVATI Delije i Crvenu Zvezdu!

U ARENI ĆE BITI LUDILO: Evo koliko je ulaznica ostalo za meč Partizana i Budućnosti

DABOVIĆ: Navijači, dođite da proslavimo odlazak na Olimpijske igre!

Prvo poluvreme bilo je izjednačeno, a gosti iz Slovenije imali su prednost na velikom odmoru zbog bolje igre u odbrani u drugoj četvrtini. Međutim, Panteri su bolje zaigrali u trećoj deonici i u njenom finišu uspeli da dođu do preokreta, da bi u poslednjih 10 minuta u potpunosti slomili otpor gostiju.

Stefan Đorđević predvodio je FMP sa 18 postignutih poena, dok je Aleksa Radanov dodao 15. U redovima gostiju ubedljiov najbolji bio je Marko Luković sa 31 postignutim poenom, a 12 je postigao Aleksandar Lazić.

Mornar - Crvena zvezda (18)

Pogledajte slike Amine Kajtaz, bosanske plivačice i ćerke fudbalera Seada Kajtaza

MALJKOVIĆ: Ne mogu da budem zadovoljna

VEROVALI ILI NE: ON je NAJBOLJI na SVETU! (VIDEO)

VEOMA LOŠE VESTI ZA BUDUĆNOST: Partizanu ovo odgovara (FOTO)

TEŠKO, ALI SLATKO: Srbija savladala Nigeriju i skoro osigurala plasman na Olimpijske igre (FOTO)