ABA LIGA: Mornar demonstrirao SILU - Barani PREGAZILI Krku! (VIDEO)

26.02.2021. 20:15
KK Mornar
KK Mornar / Izvor: FOTO: aba - liga.com/Mornar/Media pro

Ubedljivo.

Košarkaši Mornara deklasirali su Krku u meču 19. kola ABA lige rezultatom 80:61 i zadržali mesto u samom vrhu tabele regionalnog takmičenja sa 13 pobeda i 4 poraza, uz dva meča manje.

SREĆNIK IZ KRAGUJEVCA: Evo kako je Darko za nekoliko minuta uspeo da osvoji POLA MILIONA!

U JEDNOM NAPADU - DVE RAMPE: Vidite kako je Baskonija ONEMOGUĆILA igrače Zvezde da poentiraju (VIDEO)

Barani su u ovaj duel ušli bez dvojice najboljih igrača Džejkoba Pulena i Ajzee Vajtheda, ali se u okršaju sa nedoraslim rivalom njihov izostanak nijednog trenutka nije ni osetio. Izabranici Mihaila Pavićevića su već na poluvremenu rešili sve dileme i rutinski priveli utakmicu kraju.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Sead Šehović sa 16 poena, Bjelica je dodao četiri koša manje, dok je Jeremić ubacio 11 poena. Kod Mornara svi igrači koji su bili na raspolaanju Pavićeviću su dobili šansu, a samo se Radoje Vujošević nije upisao u strelce. Najbolji kod Krke sa 11 poena bili su Vrabac i Škifić, Barič je meč završio sa 10 poena.

Što se tiče tabele, lider je i dalje Igokea sa skorom 14-3, Cedevita Olimpija ima 13-3, Zvezda 13-2, Buućnost 12-3, Mega 12-6, i na osnovu ovako zbijenog poretka u gornjem domu jasno je da nas do kraja regularnog dela sezone očekuje paklena borba za plasman u plej-of.