ABA LIGA: Mornar ulovio Vukove u drugom poluvremenu (FOTO)

22.12.2019. 20:11
KK Mornar
KK Mornar / Izvor: Foto: Mornar/Media Pro

Sedmi trijumf Barana.

Košarkaši Mornara savladali su u 12. kolu u Baru ekipu Cibone sa 81:73 (16:16, 25:28, 20:11, 20:18) i tako ostvarili sedmu pobedu u sezoni dok su Vukovi doživeli osmi poraz.

UOČI MEČA SA ZVEZDOM: Golemac napustio Primorsku, ovo je njegov naslednik!

PRED NASTAVAK EVROKUPA: Đorđević pričao o Grobarima, Teu, ATMOSFERI i još jednom Srbinu!

ZVEZDI SE OTVORILE KARTE: Čeka ih serija teških gostovanja, ali su crveno-belima stigle dobre vesti (FOTO)

Gosti iz Zagreba bili su bolji rivla u prvom poluvremenu, pošto su posle izjednačene prve četvrtine stigli do vođstva od tri poena na velikom odmoru 44:41. Ključna je bila treća deonica u kojoj je domaćin u potpunosti nadigrao Cibonu i stigao do vođstva koje je uspeo da sačuva do kraja meča.

Najefikasniji u redovima Mornara bio je novopridošli Lens Heris sa 15 poena, dok je 12 postigao Džejkob Pulen. Kod Cibone se istakao Ivan Novačić sa 23 poena, dok je dvocifren bio još samo Toni Katić.

Pogledajte kako izgleda Ivana Knol, poznata hrvatska navijačica.

ČOVIĆ NA METI NAVIJAČA: Evo šta je Filip rekao o STAVU Zvezdaša