АБА ЛИГА: Морнар уловио Вукове у другом полувремену (ФОТО)

22.12.2019. 20:11
KK Mornar
KK Морнар / Извор: Фото: Морнар/Медиа Про

Седми тријумф Барана.

Кошаркаши Морнара савладали су у 12. колу у Бару екипу Цибоне са 81:73 (16:16, 25:28, 20:11, 20:18) и тако остварили седму победу у сезони док су Вукови доживели осми пораз.

УОЧИ МЕЧА СА ЗВЕЗДОМ: Големац напустио Приморску, ово је његов наследник!

ПРЕД НАСТАВАК ЕВРОКУПА: Ђорђевић причао о Гробарима, Теу, АТМОСФЕРИ и још једном Србину!

ЗВЕЗДИ СЕ ОТВОРИЛЕ КАРТЕ: Чека их серија тешких гостовања, али су црвено-белима стигле добре вести (ФОТО)

Гости из Загреба били су бољи ривла у првом полувремену, пошто су после изједначене прве четвртине стигли до вођства од три поена на великом одмору 44:41. Кључна је била трећа деоница у којој је домаћин у потпуности надиграо Цибону и стигао до вођства које је успео да сачува до краја меча.

Најефикаснији у редовима Морнара био је новопридошли Ленс Херис са 15 поена, док је 12 постигао Џејкоб Пулен. Код Цибоне се истакао Иван Новачић са 23 поена, док је двоцифрен био још само Тони Катић.

Погледајте како изгледа Ивана Кнол, позната хрватска навијачица.

ЧОВИЋ НА МЕТИ НАВИЈАЧА: Ево шта је Филип рекао о СТАВУ Звездаша