DOBRA I LOŠA VEST ZA ZVEZDU: Bamberg izgubio, ali crveno-beli ovog igrača treba da se paze (FOTO)

29.10.2017. 18:11
KK Bamberg
KK Bamberg / Izvor: MN Press

Šampion Nemačke doživeo treći poraz.

Košarkaši Bamberga doživeli su i treći poraz ove sezone pošto ih je sa 77:75 savladala Alba, vodeći tim u šampionatu. Ovo je dobra vest za Zvezdu koja će u petom kolu Evrolige dočekati Bamberg sledećeg četvrtka od 18 časova, ali će crveno-beli morati da pripaze na Dorela Rajta koji je bio najefikasniji u poraženom timu.

FENERBAHČE ISKALIO BES: Srbin sjajnom partijom POKIDAO velikog rivala! (FOTO)

AGONIJA JE POČELA OD ZVEZDE: Španski velikan u OGROMNIM problemima! (FOTO)

Bamberg je bio bolji rival tokom prve dve četvrtine, pa je na poluvremenu tim trenera Andree Trinkijerija imao prednost od devet poena 42:33. Međutim, posle izjednačene treće četvrtine, Albatrosi su odigrali najbolje u zadnjih 10 minuta meča, dobili poslednju deonicu sa 10 poena razlike i rešili meč u svoju korist.

Baterfild i Sikma predvodili su Albu sa po 13 postignutih poena, a Stefan Peno je postigao četiri uz po tri skoka i asistencije, dok je u Bambergu najbolji bio Dorel Rajt sa 18 poena. Luka Mitrović postigao je četiri poena i uhvatio dve lopte.